Příspěvky uživatele - 92.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace rostliny, 31.10.2020 Obsahuje fotku
Pane Josefe, děkuji za Váš komentář. Cymbidium mi taky nesedí. Mám ještě jednu fotku, ale je dost podobná té první. Na facebooku rostlinu někdo popsal následovně: "Je to něco z čeledi Asparagaceae - podčeledi Hyacinthoideae nebo z Amaryllidaceae.... celý příspěvek >
Paphiopedilum delenatii a paphiopedilum maudiae, 12.6.2019
Zdravím, tak nikdo se nechytá, takže napíšu něco málo, co vím. Paphiopedilum mám asi 4. rokem z Hornbachu, každý rok kvete cca v červnu. Rostlina je to poměrně odolná, jen nesnáší přímé ostré slunce, pak žloutnou listy. Ideální je severovýchodní... celý příspěvek >
Určení pokojovky, 28.6.2017 Obsahuje fotku
Na to, že ještě v březnu jsem myslel, že z něj nic nebude a chtěl jsem ho vyhodit... 
Střevíčník, 15.9.2014
Pokud myslíte střevíčník pantoflíček Cypripedium calceolus, tak se prodává ve všech zahradnictvích a květinářstvích na jaře, pěstuje se každoročně ze semen a po odkvětu se vyhazuje, i když zdatnému pěstiteli by se asi podařilo jej udržet delší dobu... celý příspěvek >
Muškáty, 4.5.2014
Většinou tam je jedna, dvě - stačí najít a zneškodnit.
Muškáty, 3.5.2014
Souhlasím, housenky jsme loni na muškátech měli taky. Hledejte důkladně, bývají zelené a splývají s listy.
Pryšec zářivý - nekvete, 26.2.2014 Obsahuje fotku
Další pokračování - už kvete. :)
Jak zastřihávat orchideje, 19.2.2014
Moje zkušenost je taková, že nově vyrašený výhon kvete mnohem bujněji a rostlina vypadá kompaktněji a tím pádem lépe. Takže já po odkvětu květní stvol odstřihávám úplně dole. Rostlina si odpočine, trvá to sice trochu déle než nabere sílu k novému... celý příspěvek >
Škůdce jaký?, 1.1.2014
Červci...
Begonia rex - děravé listy, 1.12.2013 Obsahuje fotku
Ještě jedna.
Begonia rex - děravé listy, 1.12.2013 Obsahuje fotku
Nevíte někdo, co způsobuje díry na mých listových begoniích?
Cyclamen kvetení, 23.11.2013
Nevyznám se moc v brambořících, ale mohlo by se jednat o roztočíka. Doporučuje se napadenou rostlinu vyhodit, aby se to nerozšířilo i na další.
Poradíte s určením rostliny?, 10.11.2013 Obsahuje fotku
Jde o Streptocarpus saxorum, někdy též Streptocarpella. Mladé rostliny často zaštipovat, aby se rozvětvily. Řízky snadno zakoření ve vodě, pak zasadit po pěti do květináče, záplava květů zaručena. Chce hodně světla, ale přímé slunce spálí listy a... celý příspěvek >
Fikes benjamín - nepotřebuje pohnojit? (žloutnutí listů), 7.11.2013
Dobrý den, Aneto. Několik postřehů ode mě. 1) rostlina celkově vypadá dobře, není třeba se znepokojovat nebo cokoli měnit, teď na zimu opravdu nehnojte, na jaře ho přesaďte (větší exempláře se mají přesazovat jednou za 2-3 roky) 2) každá... celý příspěvek >
Pryšec běložilný - typ na rozvětvení?, 27.10.2013
Tak sem nezapomeňte potom dát fotku, jestli se to povede, zajímalo by mě to. Díky.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika