Příspěvky uživatele - 100.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trávník, 13.5.2020
Někde jsme se dozvěděli, že trávník lze hnojit popelem ze dřeva. Funguje to dobře, ale prý v popelu, který se používá nesmí být popel z uhlí. Nevíte někdo proč? Děkuji
Chemické WC, 11.6.2019
Omlouvám se za zdržení. V zimě do náplně přidívíme ekofridex a je to zcela bez problémů. Fakt ale je, že nám jednou záchod zarznul, ale po rozrazení vše fungovalo bez problémů a nic neprasklo.
Impregnace pařezu, 11.6.2019
Já to tušil. Ale říkal jsem si, že třeba někoho něco napadne. V každé případě dějuji za snahu
Impregnace pařezu, 31.5.2019
Dobrý den, potřeboval bych poradit čím naimpregnovat již částečně ztrouchnivělý pařez tak, aby dále netrouchnivěl a zůstal v současné podobě. Jedná se o pařez velmi pravděpodobně o listnatého stromu, ale strom už jsem neviděl a tak nedovedu určit, co... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika