Příspěvky uživatele - 163.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 12.10.2020
Ono s těmi úhlovými převody je to stejně zvláštní. Známý si těsně po otevření hranic po revoluci koupil v Rakousku malou flexu Black a Decker (černou). Po několika leteh používání otevřel skříň, aby zkontroloval a případně promazal převod a zjistil,... celý příspěvek >
Karburátor s jedním šroubem - seřízení, 25.8.2020
Takže po letech se vracím k mému tématu. Už jsem to psal ve vlákně ke křovinořezu. Buď jsem měl štěstí na vadné karburátory nebo je to jejich vlastnost, ale měl jsem celkem 2 křovinořezy se stejným karbecem a oba se projevovaly stejně. Po... celý příspěvek >
Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák, 31.7.2020
Tak on to neuměl opravit ani (v případě Hechtu) jejich vlastní servis. Takže to sem píšu proto, aby si ostatní ušetřili ty desítky hodin hledání problému. Kvalitní aku program je výborná věc, ale na rovinu - pokud někdo má na opravdu kvalitní aku... celý příspěvek >
Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák, 31.7.2020
Moje zkušenost je taková, že problém s otáčkami a kolísáním výkonu je u levných čínských křoviňáků způsoben šmejdským karburátorem. Pokud samozřejmě není problém s odvzdušněním nádrže nebo netěsným motorem, apod. Teď jsem to psal vedle - nahradil... celý příspěvek >
Jakou sekacku vybrat, 11.6.2019
Pokud neuvedete značku a model, tak je váš příspěvek opravdu mimo. Tazatel se ptal na konkrétní výrobek. To, že jste si koupil sekačku je sice hezké, ale neprodává se jen jeden typ na světě, že? Ohledně servisu v okolí - tady ani tak... celý příspěvek >
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 10.6.2019
Hlavně před delším uskladněním vše vyjet do sucha - prázdná nádrž i karbec. Dělám to tak u všech strojů sekačka, křovák, pila, rotavátor. Pak naliju čerstvý benzín a čtyřtakty vždy chytnou na první zatáhnutí. Už několik let. Vše čínské motory.
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 3.6.2019
Původní tazatel už ochranné fólie na polykarbonátu neměl, jinak by tady tohle téma nebylo, i když i na novém to není vždy přímo napsáno. U mých tabulí PALRAM nebylo v potisku nikde uvedeno, že ta či ona strana je UV stabilizovaná. Zřejmě už to... celý příspěvek >
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 29.5.2019 Obsahuje fotku
Třeba to někomu pomůže. Všiml jsem si, že strana s UV ochranou je v řezu silně (silněji) zabarvena do modra. Na fotce to je trochu vidět. Fotka patří polykarbonátu Palram, ale stejně se projevuje i polykarbonát Gutta, takže to asi bude u všech... celý příspěvek >
Motor / engine AL-KO Pro 140/160 QSS QuickStar, 2.5.2019
Už několik let používám stroje s čistokrevnou čínou. Celkem 3 kusy. Hecht 135ccm, Vega 139 ccm a Einhell 33 ccm. U všech měním olej na podzim - prý se dlouhodobým skladováním bez chodu lépe usazuje binec, který se za sezónu do oleje dostane a... celý příspěvek >
Dolmar MS335.4U - vada motoru?, 2.5.2019
S bezpečností jsem to myslel jinak - ne, že by to opravdu pro uživatele (který používá mozek) bylo nebezpečné, ale z hlediska papírové bezpečnosti. V dnešní době, kdy se už v EU pomalu přebírají americké předpisy a návody (nezavírejte kočku do... celý příspěvek >
Dolmar MS335.4U - vada motoru?, 1.5.2019
Já měl za to, že aretace plynu slouží ke startování, protože tak se má používat. Pochybuji o tom, že je tam z provozních důvodů - kvůli bezpečnosti.
Motor kosacky brigss strattion pri štarte kope, 24.4.2019
A ten válec a stěny motoru jste kontroloval jak. Otvorem pro svíčku?
Silná kosačka... skúsenosti, 24.4.2019
Dá se říct, že jste si částečně odpověděl. Podřadnou Hondu s 3,5 koni nelze srovnávat s Vegou. Vždyť už z názvu značky můžete tušit, že se bude jednat o kosmickou technologii, takže 5 koní = žádný problém . Faktem je, že tento motor mám na... celý příspěvek >
Sekačka Stiga Colector 46S - opět kolísání otáček při volnoběhu, 8.4.2019
Dnes do zahradní techniky považuji prémiový benzín jako základ. Sice motory jsou konstrukčně oproti autům předpotopní a vysoké oktanové číslo nemají šanci poznat, natož využít, ale to hlavní je, že neobsahují (většinou) biosložky. Mě kolísá... celý příspěvek >
Skleník z polykarbonátu, 18.3.2019
Prizmatické solární sklo se vždy používá hladkou stranou ven. Pokud to je naopak, tak je to chyba výroby. Solární sklo se používá hladké jednoduché, které má speciální složení pro co nejmenší emisivitu a je opatřeno antireflexní vrstvou -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika