Příspěvky uživatele - 75.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 16.9.2021
Můžete mi poradit? Jsem v pěstování révy laik a teprve jsem začala s výsadbou loni. A hned první problém, modrá odrůda mi nezmodrala. Takže mi poslali něco jiného. Letos jsem použila raději jiné zahradnictví. A přišly mi dvě objednané sazenice stejné... celý příspěvek >
Moruše, 19.8.2020
Máte někdo zkušenosti se zakrslými odrůdami moruše Morus alba GERARDI´S DWARF nebo odrůdou  Morus rotundiloba ´MOJO BERRY? Eva
Moruše, 19.8.2020
Já jsem Ostravy a ve městě je několik šedesátiletých stomů moruší. Letos i přes divné jaro mi moje pendula bohatě plodila. i plody byly překvapivě veliké, možná díky dešti.  Koupila jsem teď odrůdy zakrslých moruší ´GERARDI´S DWARF a ´MOJO... celý příspěvek >
Fíkovník, 6.4.2020
Kvůli teplé zimě se mi fíkovník ve sklepě už v únoru obsypal spoustou flků.Rostou i v šeru. Už bych je ráda vytáhla ven, ale teploty pořád v noci kolem nuly.)-: Možná to risknu.
Moruše, 11.6.2019
Děkuji za odpověď. Asi odrůda Pendula má slabší větvičky. Koupila jsem si tedy tu Pendulu k vyvazování. Ale zahradnice mi to moc nevysvětlila. Jen že mám k ní dát vysoký bambus a vyvazovat jako rajčata do požadované výšky a pak už ji nechat viset... celý příspěvek >
Moruše, 10.6.2019
Nevíte někdo, jak se vytvoří převislá moruše - jaká podnož a z čeho rouby?A nemáte zkušenost s moruší pendulou, která se musí vyvazovat, protože má malou podnož?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika