Příspěvky uživatele - 31.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Silná kosačka... skúsenosti, 10.6.2019
Dik za recenzi, asi budu muset odzkouset a pak si vycitat, ze jsem vybral spatne nebo se budu busit do prsou, jak jsem si vybral perfektne. Kazdopadne - motory jsou asi oba srovnatelne, vykonove je na tom lip honda, HQ ma tlakove mazani.skelet QH... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 9.6.2019
Dobry den, prosim o radu. Honda HRX 537 VY, nebo Husqvarna LC 551SP??
Vyber zahradni sekacky Honda vs AL-KO vs John Deer, 11.12.2014
Dobrý den, mám sekačku AL-KO - zatím spokojenost, seču nejen okrasný trávník, ale také větší plochu na mulč, popř. boční výhoz. Honda byla taky v užším výběru, ale neseděl mi pojezd, který se musí držet a nelze zaaretovat, jinak super s dvěma noži... celý příspěvek >
Jak uchovat co nejdéle česnek, 22.8.2014
Dostala se ke mě tato informace jak uchovat česnek. Do klasické zavařovací sklenice se šroubovacím víčkem nasypeme asi 1 cm kuchynské soli a na ni naskládáme stroužky česneku ve slupce. Víčko zašroubujeme. V případě potřeby si vyděláme tolik stroužků... celý příspěvek >
Skažený lajtr hruškovice?, 29.10.2009
Stala se taká věc - lajtr z hruškovice (asi 45l) se nalil zpátky do měděného kotle zašrubovalo se víko, nechalo se to měsíc stát (nebyl čas). Když se to šlo přepalovat a kontrolovalo se to, po otevření kotle byl vidět všude nad hladinou po stěnách... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika