Příspěvky uživatele - 212.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nefunkční kompostér, 28.9.2019
Zřejmě má snahu získat co nejjemnější substrát, bez větších nerozložených zbytků. Nakonec je to jeho technologie a nějakou pracností se nevzrušuji, zvláště, když neni moje, určitě to má příznivý vliv na práci s jakoukoliv motykou, protože větší... celý příspěvek >
Česnek ze semen, 11.8.2019
Začnu tím, že pěstuji to co mi přišlo pod ruku a líbilo se mi to. Nevím co máte na mysli dobou a nevděčnou prací. Ty semena bych zkusil, ale nějak mi v tom brání tělo. Osobně, část česneku pěstuji z pacibulek a potřebná doba k vyprodukování např... celý příspěvek >
Jed na myši, 9.8.2019
Kdyby ty myši, nic ve starém domě a dílně, necítily k snědku, tak by se tam ani nestěhovaly stačí zapomenutý, nebo zapadlý klas kukuřice. V první řadě, musíte veškeré potraviny a krmiva umístit do pro myši neprostupných nádob. Až to budete mít, tak... celý příspěvek >
Očkování, 9.8.2019
Já se těch různých zaklínadel nebojím a nezkušeným radím nebát se. Zkoušku zralosti ohybem, jsem nikdy nedělal. Např.- loni jsem si od souseda vzal dva letorosty třešně. První dvě, tři očka vynechám, protože se mi nelíbí, jsou malé. Další dvě očka... celý příspěvek >
Cibule po sklizni měkne, 7.8.2019
Nejspíš.
Ježatka kuří noha, 30.7.2019
S ježatkou v trávníku, máte pekelnou smůlu. Neexistuje žádný herbicid, který by v trávníku likvidoval toto svnstvo. Když použijete herbicid na jednoděložné, tak prakticky likvidujete všechny jednoděložné rostliny. Máte dvě možnosti. Totálkou... celý příspěvek >
Jeseter vyskocil z jezirka, 26.7.2019
Když měl nafouklé břicho a bylo vám to divné, tak první co udělám, je to, že mu ho pomocí řezného nástroje, otevřu, abych viděl proč ho má nafouklé, aby se pro příště vaše ryby do takového stavu nedostaly.
Proč mi nechytají víčka?, 15.6.2019
Vysvětlení je jednoduché. Na nátlak novodobých kapitalistů, byly suprové ČSN, v roce 1996, zrušeny bez náhrad. Takže dnešní kapitalista má normy, pokud je má, své vlastní a samozřejmě, aby nedošlo k úplné unifikaci a aby nasírali lidi, má je každý... celý příspěvek >
Rouby Solanky, 9.6.2019
Pane Mimmo, můžete mi vysvětlit, proč žádný odborník v graftingu, nepoužívá ty nástroje, které jste zmínil a proč se celá řada firem na světě věnuje výrobě jenoúčelových nástrojů pro tento obor. Postněte mi tady naučné video, kde se skutečným... celý příspěvek >
Rouby Solanky, 8.6.2019
Pro vás je to najlepší vrublovák, pro mne je to nástroj pro vybalovače zboží v superhypermarketech a pro nemehla.
Silná kosačka... skúsenosti, 4.6.2019
Pochybuji, že někdo bude tak ujetý bude provozovat patero sekaček, aby vám dal relevantní posudek. Každý bude prosazovat a chválit tu svou jedinou, nebude si přece hanit svého miláčka.
Očkování, 31.5.2019
Doktore, je vidno zříti, že jste nepochopil co jsem napsal. Velkovýrobu a co s tím souvisí, jsem zmínil záměrně. Podívejte se na to, trochu jinak. Máte pár podnoží, víte co byste na ně chtěl transplantovat, máte zdroj transplantátů, nemáte však, kde... celý příspěvek >
Očkování, 31.5.2019 Obsahuje fotku
Stav dnes, to je 31.5.2019 v 19:00
Očkování, 31.5.2019 Obsahuje fotku
Letošní duben, třetí dekáda - očka se mají skvěle k světu.
Očkování, 31.5.2019 Obsahuje fotku
Kontrola ujmutí. Ani jsem nemusel drcat do zbytku řapíku, upadl strachy před prstem sám, což je známka ujmutí.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika