Příspěvky uživatele - 250.40

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 21.6.2019 Obsahuje fotku
Ako vysvetlíte toto
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 19.6.2019
Aj jeden tára a ajdruhý tára.  Pokiaľ by bol v spaľovacom priestore benzín tak by štartér cvakal.Len by nepretočil. A uplne bežne sa môže stať že benzín natečie cez karburátor do valca a poťažmo do oleja.Nestáva sa to každý deň ale stáva sa... celý příspěvek >
Husqvarna 343r nestartuje, 14.6.2019
Vypadá to na problém sytiča alebo štartovacích otáčok.
Husqvarna 343r nestartuje, 13.6.2019
aký karburátor tam je?
Silná kosačka... skúsenosti, 12.6.2019
Verím že vo vašom kraji je každá druhá kosačka Honda a zvyšok je 1000eurová Hq.Takže máte bohaté skúsenosti zo servisom týchto strojov.U nás je to rozdelenie výrobcov trochu iné.Takéto stroje sú u nás exotické t.j.je ich pár.To však neznamená že ich... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 11.6.2019
Len by som rád opravil môjho predrečníka. Neni som fanda Hondy.Som založením Stihlák.To však neznamená že neviem oceniť slušný stroj. Viete ono Stihl má kompozitové chasis na štvorkovej a päťkovej rade kosačiek.Nemávam s nimi... celý příspěvek >
Silná kosačka... skúsenosti, 10.6.2019
O takých maličkostiach u Hondy ako rotostop, nižšia váha, vyšší výkon, možnosť mulčovania a variabilný pojazd ste taktne pomlčali.:-) A pokiaľ nekosíte naozaj na nejakej stavbe tak ani kompozitové chassis neni problém  Honda dáva za... celý příspěvek >
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 8.6.2019
Ísť do servisu?
Zahradni traktor po otoceni klicku neni naznak nastartovani, 6.6.2019
Neviem prečo neidete zo svojim problémom za predajcom.Ten by mal byť dostatočne erudovaný na tento typ poruchy.
Zapalovací cívka - je to možné?, 5.6.2019
Začal by som s tým že to čo nazývate cievka cievka vlastne ani neni.Potom by som pokračoval tým že by som zistil pôvod náhrady zapaľovania.Ono takto sa správajú lacné náhrady.
Stihl 500i? A co husqvarna?, 25.5.2019
Aj ja mám obavy čo sa týka spoľahlivosti.Ale tvrdiť že vstrekovanie nemôže byť spoľahlivé si nedovolím.Najmä po tom čo predvádza Stihl posledných 5-6 rokov.Jedna novinka za druhou a prakticky nemá problém s kvalitou a spoľahlivosťou.No a že nemá... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika