Příspěvky uživatele - 120.238

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Změna barvy folie v bazénu, 6.6.2019
Dobry vecer, jsme Stredocesky a kupovano v Praze. Po poslani fotek, volali manzelovi, ze je to chybna sarze. Nicmene ujistili nas, ze bazen je 100% nezavadny i pri ponechani zbarevene folie.
Změna barvy folie v bazénu, 6.6.2019
Mozna vas potesim. Reklamace uspesne vyrizena, udajne chyba sarze. Folii zpet nechteli, vymenime az po sezone a nebo az po dvou. Na folii je zaruka 3 roky, takze mame cas ji tam dat az treba za dve sezony. (zas aby tam alespon chvilku byla a videla... celý příspěvek >
Změna barvy folie v bazénu, 4.6.2019
ups, vypadle pismenko v kompenzaci :) ale necekam vstricny postoj ze strany mountfieldu, takze je to mozna novy produkt :D
Změna barvy folie v bazénu, 4.6.2019
Ja jsem taky nikam nejela. Nasla jsem si prodejnu kde jsme to koupili, tam je i email na reklamace nebo servis, popsala problem, napsala cislo faktury a poslala par fotek. Druhy den i prisel email, ze je reklamace v rizeni a ze se mi ozvou. Ja resim... celý příspěvek >
Změna barvy folie v bazénu, 3.6.2019
Dobrý den, urcite reklamujte, vypada to, ze jsme na tom vsichni stejne.. jedna serie je spatna. Nicmene, jsem zvedava co nam vsem reknou, ale to ze mi daji novou folii a znovu napoustim bazen pres cisternu (v nasem regionu vydan zakaz napousteni z... celý příspěvek >
Změna barvy folie v bazénu, 1.6.2019
Tak oprava, nedalo mi to a mame ty tablety 5v1 takze klidne jim vyridte ze ten problem nemate sami, ale i jine tablety to zpusobuji.. 
Změna barvy folie v bazénu, 1.6.2019
Dobrý den, tak to je stejne jako my.. ja pouzivam takove ty tri v jednom nebo jak to je.. take mam tu nejdrazsi folii od nich..  Super v pondeli volam a reklamuju. Jen je u nas blby ze uz mi vodu budou muset dovezt :/
Změna barvy folie v bazénu, 1.6.2019
Zdravím, máme od letošního května bazén azuro s fólií. Po dvou hezkých dnech je to na koupání. Po odkryti plachty a vyluxovani jsem zjistila, že tam kde na dně stál bordel je fólie taková jakou jsme koupili před dvěma měsíci. Taktéž tam kde nebo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika