Příspěvky uživatele - 24.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2019, 7.8.2019
Zajímlo by mne, jestli máte někdo nějakou vychytávku na upevnění paprik vve skleníku - vysoké se kácí a tyčky překážejí. Děkuji za rady
Pokus s bramborami, 29.5.2019
Pridávám se k vašim fandům, obdivuji váš nápad a jako možná trochu zkušenější pěstitelka vás upozorňuji, že požer listů způsobují nyní hlavně slimáci. Mandelinky i slimáky už se začínají také objevovat. Mandelinky můžete průběžně sbírat.... celý příspěvek >
Moniliový úžeh peckovin 2019, 26.4.2019
I přes sucho, objevuje se mi monilie na všech 5 stromeh, kteé mám. A to jsem stříkaůa 2x signum. Sev.morava 300mnm. Stačí ty větve ustihnout a vyhodit?_
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 12.4.2019
S netkanou textilii too mám taky vyzkoušeno a nepomohlo. Dávám pod strom el.plotynkovy vařič, na něj prádelní hrnec s vodou a večer to pustim na nejslabší stupeň. Pára stoupá vzhůru a pokud nefouká hodně pomůže. páta
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika