Příspěvky uživatele - 255.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vadnoucí kaki, 29.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, stalo se Vám někomu, že by listy u kaki začaly najednou vadnout? Je to cca 5 dní, co ze dne na den zvadly listy na značné části rostliny, především na postranních větvích, u spodu kmínku zatím zůstávají docela "fit", ale mám obavy, že taky... celý příspěvek >
Mandloň bez listů, 28.5.2019
Bohužel neznám. Uvidím, jestli z ní něco bude, při nejhorším ji na podzim vyměním. Děkuji za názory.
Mandloň bez listů, 27.5.2019
Mandloň jsem zkrátila, rána zamazala. Myslím, že vláhy má dostatek, je zasazená na konci záhonu, kde je ještě mulčovací kůra. Napadlo mě, jestli není možné, jestli ji právě toto nevyhovuje, přeci jen mulčovací kůra udržuje vlhko, tak jestli na ni... celý příspěvek >
Mandloň bez listů, 24.5.2019
Děkuji za radu, zkusím to.
Mandloň bez listů, 23.5.2019
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je normální, že mladý stromek mandloně ještě teď nemá listy, ani mu nepučí? Stromek je zasazený vloni na podzim, myslím že zimu přežil, protože větvičky nejsou suché, má spoustu pupenů, ale ty vypadají od... celý příspěvek >
Převislá (nepřevislá) sakura, 2.1.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám dotaz ohledně převislé sakury. V loňském roce (přelom léta podzimu 2018) jsem koupila převislou sakuru kiku shidare, jak bylo napsáno na lístečku připevněném na kmínku. Měla dost ostříhané větve, z kterých vyrážely nové cca 10-20cm... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika