Příspěvky uživatele - 120.64

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fuchsie opadavají listy i květy, 6.7.2021
Hodně zálivky způsobilo zahnívání kořínků a následkem je žloutnutí listů a opadávání poupat.
Anýzové české - stará odrůda jabloně, 8.12.2020 Obsahuje fotku
Naposled
Anýzové české - stará odrůda jabloně, 8.12.2020 Obsahuje fotku
Pomologie O.Boček z r. 1953
Proč mi žlutne ňaťový petržel?, 1.8.2020
Na venkovním záhonu bývají u mne příčinou neůspěchu vypěstování petržele všudypřítomní mravenci. Letos na jaře mi zlikvidovali vzešlé rostlinky na celém zahonku. Vysel jsem proto petržel znovu na jiném místě a tam se petrželi daří.
Choroba paprik, 26.7.2020
Nějakým systémovým přípravkem proti savému a žravému hmyzu. V prodejně vám jistě poradí.
Choroba paprik, 26.7.2020
Vypadá to jako napadení paprik Třásněnkou zahradní. Letos je snad všude.
Kroucení listů brambor, 13.6.2020
Vloni jsem měl to samé na dvou rostlinách brambor, na okraji vělšího záhonu. Podezíral jsem souseda, že použil na své zahradě Roundup a na ty moje rostliny dopadl jeho postřik. Soused to popřel, živočišného škůdce jsem nezjistil a případnou virózu... celý příspěvek >
Jak správně provádět postřik?, 11.6.2020
Řekl bych, že záleží na tom, zda použijete fungicid kontaktní nebo systémový. Kontatním fungicidem stříkat z obou stran, systémovým stačí ze zhora.
Papriky - kdy začít hnojit?, 3.5.2020 Obsahuje fotku
Moje letošní přísada paprik Slovakia, přihnojená 1 x Kristalonem "Zdravé rajče a paprika", z výsevu semen 14.2. 2020. Přesazovat budu po 15.5. na venkovní záhon. Granulovaný hnůj přidaný pod přesazované rostliny, se mi také osvědčil.
Fuchsie ze semen, 7.3.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, zkoušel někdo vypěstovat Fuchsie ze semen? Vloni, někdy v říjnu, jsem rozmačkal fialové plody Fuchsií, nechal nakvasit dužinu v trošce vody, potom přidal více vody a rozmícháním a odléváním vody s dužinou oddělil dužinu od drobných... celý příspěvek >
Degustace Holovousy 9.1.2020, 3.2.2020
Reluga také pochází z holovouského šlechtění a chutnala mi o hodně víc než Angold. Zatím ale nevím, jak se Reluga osvědčí v mých podmínkách.
Degustace Holovousy 9.1.2020, 3.2.2020
Je to tak. Nějak se pozapomíná na to, že jablka by měla hlavně chutnat. Takovým jsme potom ochotni odpouštět jiné nedostatky.
Degustace Holovousy 9.1.2020, 3.2.2020
Hodnocení chui je zajisté subjektivní ukazatel. Z tohoto důvodu jsem nadprůměrně chutný Angold zatím neochutnal. Tabulka má sice posunutý horní řádek, takže vychází 24. pořadí Angoldu za celkovou chuť ze 47 odrůd - ale takové pořadí bych považoval za... celý příspěvek >
Degustace Lysice 2019, 12.12.2019
U odrůd z Holovous mi v chuti chybělo něco, co by se dalo nazvat "koule".  Ale Reluga koule má, pravděpodobně díky střížovickému Topazu.
Degustace Lysice 2019, 12.12.2019
Chtěl bych se zde pochvalně zmínit o odrůdě Reluga (Golida x Topaz). Zaujala mne vůní a chutí, hodnotil jsem ji stejně vysoko jako Sirius. Má se jednat o pozdně zimní odrůdu se středně bujným růstem, má být vhodná do všech oblastí pěstování,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika