Příspěvky uživatele - 234.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jadroviny 2019, 27.7.2019
Fuji, Fuji. Ách jaj... IH
Doporuceni jablone - zacatecnik, 27.7.2019
Ak Vám ide čiste iba o získanie jabĺk na jedenie, tak môžete akceptovať radu pána 117.245. Ak chcete zažiť to čo záhradkárčenie so sebou prináša (kontakt s prírodou, psychický relax, radosť z vlastnej práce, ale aj pocit zodpovednosti za stromčeky a... celý příspěvek >
Foto M9 a MM106, 25.5.2019
Nový spôsob dopestovávania jabĺk na ultrachcípáckych podpníkoch. Systém sa označuje ako 'OTOA' (one tree - one apple). Absolútna nezávislosť od mrazov a sucha. Všetky agrotechnické úkony z pohodlia domova. Postrekovač veľkosti parfému. 😉. ... celý příspěvek >
Gsm notifikacia vypadku prudu, 3.4.2019
Vdaka za radu, este dnes skusim pohladat.
Gsm notifikacia vypadku prudu, 3.4.2019
Zdravim. Mam jeden, pre mna vazny, problem. Chovam pstruhy, zatial v nadrzi, jazierko ma este nejake netesnosti. V9da je filtrovana, okyslicovana, kazdy den sa automaticky dopusta cista voda, okyslicovaci kompresor je zalohovany upc a 74Ah... celý příspěvek >
Jdou použít sítě do okna místo nerezového sítka, 3.4.2019
Cena nerezoveho sita nie je nejako vysoka. Neviem na co to chcete, ak na hruby predfilter... mozno by to fungovalo, to namahanie nie je tak velke. Ale zvazte kolko casu venujete vyrobe filtra, vs cena nerezoveho sita a trvanlivost... Ak by ste... celý příspěvek >
Odolnost a spolehlivost střížovických odrůd, 3.7.2018
D.B.: Ten "vlyv na jablko" sa meria exaktne - určením hodnôt tzv. reziduí pesticídov. Sú určené limity, ktoré by nemali byť prekročené. Samozrejme, ideálne je ak sú tie hodnoty nulové. Včasné ukončenie chem.ochrany dáva predpoklad že reziduá v... celý příspěvek >
Odolnost a spolehlivost střížovických odrůd, 3.7.2018 Obsahuje fotku
D.Boudyš: 4 postreky nie je veľa. Sú veľkopestovatelia ktorí sa s tým nepatlajú a fuknú tých postrekov aj 20-25. Ono ešte dôležitejšie než absolútny počet chem.ošetrení je ich včasné ukončenie v sezóne - v súlade s princípmi tzv. integrovanej... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 20.2.2018
Este by som chcel teraz zjari vydymit sklenik sirnymi knotmi, lebo kazdy rok mi porast napada cern rajciakova, ale cital som ze to moze poskodit konstrukciu koroziou. Mate niekto typy ako na to?
Rajčata 2018, 20.2.2018
Kazdorocny zaklad u mna tvoria 2 odrody, v skleniku uz dlhsiu dobu pestujem krickove racata TOMANOVA-uplne mi vyhovuje konzistencia aj chut, su dobre aj na omacky aj na chlieb, taktiez vzrastom sa hodia do sklenika a rodia od jula do konca oktobra.... celý příspěvek >
Odrůda hrušně, 13.12.2017
Keď už bola spomenutá Monika: registrovaná bola v r.2003 (foto 1). Na ďalších fotkách by mala byť (údajne) Monika, mne to pripadá ako zakaždým iná odroda... Túto sortu nepoznám, takže posúdiť ktorá "verzia" sa najviac blíži realite neviem. IH
Hloh, 8.9.2017
Pán Rafael, až taký zázrak to nie je. Ale Vy s vašou likérnickou invenciou by Ste z toho možno niečo vyžmýkali 😉. Mne pripadá ako oveľa zaujímavejší náš obyčajný tuzemský drieň. IH
Tomel pro republiku, 20.5.2017
Walter: Pekný stromček. Otázkou je čo v ďalších rokoch... Takáto zima možno nebude najbližších 20 rokov, ale to nikto nedokáže predpovedať. Moje 2 tomely mrazivú zimu neprežili, rovnako aj figovník. Boli to už viacročné mohutnejšie stromy, ochranu... celý příspěvek >
O jakou jde chorobu slivoně?, 19.2.2017
Na jednej z tých Vašich fotiek sa zdá, akoby tam bol malý otvor (chodbička?). Ak to nie je len fotooptický klam, tak to skúste drôtom nasondovať. IH
O jakou jde chorobu slivoně?, 19.2.2017
84.160: Tento môj príspevok berte len ako hypotézu. Tie rany zrejme vznikli mechanickým poškodením. Krúpy to nebudú, to by Ste zaregistrovali a boli by poškodené aj iné stromy-plošne. Ohryz vysokou zverou to nie je (máte to oplotené a tiež by to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika