Příspěvky uživatele - 202.172

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez broskvoní, 24.3.2022 Obsahuje fotku
foto 2
Řez broskvoní, 24.3.2022 Obsahuje fotku
ještě foto
Řez broskvoní, 24.3.2022
tak jsem to pochopil dobře, ale zde na te části nad zdvojením to vypadá že jsou už pupeny vylámané a měl jsem strach, aby z toho nezůstal mrtvý pahýl, tak jsem to vzal o něco výše a zrovna začal tvarovat korunu. Tak snad to neschytám, že jsem to... celý příspěvek >
Řez broskvoní, 23.3.2022
to zní celkem dobře, nechci toho tam na první rok moc nechávat, aby se spíše rozjel kořenový systém a pak tomu dát nějaký tvar. Ale nevím zda dobře chápu "zastřihnou hned pot podrostem" máte na mysli nechat 5 pupenů nad uříznutým zdvojením, takže v... celý příspěvek >
Řez broskvoní, 23.3.2022
Zdravím, kůly budu přidávat ke všem stromkům teď po jarním řezu na jaře než se vše zazelená. Snad to nebude takový problém. šlo mi především o to zda tam nechat to zdvojení nebo, nebo je lepší se toho hned zbavit a ponechat pouze jednu část. Ano... celý příspěvek >
Katastroficky stav muskatu, 20.5.2019
Dobrý den, v zimních měsících jsem si řízkováním namnožila převislé muškaty. V truhliku jsou asi 14 dni, samozavlažovací od Lébiše a substrát gramoflor,5ks na truhlík.Některý měl nějaký ten šlahoun, ale ted o víkendu silně foukalo a zbyli jen... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika