Příspěvky uživatele - 63.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Generátor kouře, 28.3.2020
Muzu potvrdit, ze jak to mate vy, tak mi to taky funguje... Spis pprad premyslim, jak zamezit tomu, aby se na horni vicku nesrazily kapicky vody a zbytecne to neteklo dolu... Rikate ze nechat plne dno a cca ty 2 az 3cm odspod nechat ty dve 10mm... celý příspěvek >
Sůl v naloženém mase na uzení, 25.1.2020
Jasnacka, tech 22g byl preklep... Omlouvam se, ze uz jsem.se.k tomu dal nevratil... Samozrejme pocitam s 220-240g na litr...
Sůl v naloženém mase na uzení, 25.1.2020
Resim to spis proto, ze vakuove pytliky se mi.lip vejdou do lednice, nez masiko, ktere napicham a pak je stejneusim dat do hrnce, aby byly ponorene.. ten mi zabere moc.mista a zenska me uskrti. Proto jsem chtel hodit do vakuovyh pytliku anbyl by... celý příspěvek >
Sůl v naloženém mase na uzení, 24.1.2020
Zdravim udiče 😉 Chtel jsem.se.v tomhle smeru zeptat, kdyz budu chtet natstriknout solnym.roztokem,.muze to byt i nadyl? Treba na tyden? Mel jsem takovou vizi, ze bych nastrikl napr. 22g/litr a z toho jak radite 1dcl na kilo.. + obalit v... celý příspěvek >
Uzení masa, 4.1.2020 Obsahuje fotku
Tak jsem jel chlapi podle vaseho navodu. Maso teda nalozeno 18dni, nasoleno nasucho, nektere s cesnekem. Ulozil jsem do vakua. Po 18 dnech po rozbaleni pytliku maso super vune, byl jsem nadsen... Udirna den predem vypalena, nakonci jsem vyzkousel... celý příspěvek >
Rajčata Vilma - má to ještě cenu?, 28.12.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, s rajčaty Vilma (na fotce jsou vlevo vzadu) jsem na balkonu již dva roky maximálně spokojený. Sázím po jedné sazenici (včetně kořenového balu) do černých hranatých plastových květináčů o objemu cca 6-7 litrů, na dno dávám 4-5 cm... celý příspěvek >
Uzení masa, 19.12.2019
Nic chlapi, zkusim to podle vas... Maso rano pred uzenim oplachnu od soli a cesneku a sup s tim do teple vody, ta samozrejme schladne, a pak teda pritopim, abych mel tech 70st po dobu 45min... A pak nechat oschnout napr pri otevrene udirne, v ktere... celý příspěvek >
Uzení masa, 16.12.2019
A tim rozvlazenim se neztrati zadna chut? Porad si myslim, ze to bude vymachany maso ve vode... Jak kdybych zacal varit vyvar 😉 A to date maso do vlazne vody, a prihrivate az na tech 80st. A pak drzite 45min.? Jakou ma pak maso... celý příspěvek >
Uzení masa, 15.12.2019
Ahoj všem. Vše tu pročítám, jakožto začínající amatér, co by se rád dopracoval ke slušnému výsledku. Mám naloženo cca 12kg, vetsinou bucek + kousek krkovice. Cca po 1kg kouscich, jen sul+ nekde cesnek, nekde ne. Inspiroval jsem se formou nalozeni... celý příspěvek >
Jak využít nadbytečnou moč v zimě?, 11.10.2019
To vyslouzil: já budu oponovat! Pochopitelně vidím úsporu v pitné vodě (pokud chodím močit do "přírody", ale vidím i podstatný užitek v moči jako (nejen) hnojiva. Již 9 let močím na zahradě k ovocným stromům a keřům. Letos po odstranění prostaty,... celý příspěvek >
Plot - sousedi, 5.10.2019
To mvvv: tady jedině betonový plot s okrasných panelů + podhrabové desky. Profilovou stranou k sobě, výška 2.5 m.
Plot - sousedi, 5.10.2019
To 87.255: ty jsi rád, že diskuze skončila, přesto sem vlezeš a po roce pokračuješ. Ten tvůj výblitek o platných Evropanech je co? Co je ti vůbec po tom, kdo má jaký plot? Nehledě k tomu, že dnes to není plot, ale rozhrada!
Akvaponický skleník. 10 x vyšší úroda, 3.10.2019
To Kutilovi: vloni 150K, nyni 300K, to je jak se stavbou dálnice,100% navýšení. Co sežralo těch 150K navíc? Vloni pstruzi, dnes jeseteři, proč? Jsi šikula a pevný buldok, zahyrzl jsi se do toho pevně. Na rajčeti vidím, že jsi se pustil i do hub.... celý příspěvek >
Motúčko - elektrické kolečko, 1.10.2019
Má sestra si motůčko na stará kolena koupila vloni a dodnes nadává... Nadává na sebe, že si jej nekoupila již v době, kdy bylo uvedeno na trh! Taky o něm uvažuji, kdysi se k němu vyráběla i sulka, pan majitel na jednom videu s ní jezdil po areálu... celý příspěvek >
Kaiserova elektrická udírna, 30.9.2019
To 168.62: jak je to s termostatem? Už už jsem ji chtěl koupit, ale zarazila mě regulace teploty v udírně. Sousedka si koupila neizolovanou, ale teplota skáče + - 20°C. Jede na 60°C, ale najednou je tam cca 40, poté 80°C. Dnes jsem napsal do firmy,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika