Příspěvky uživatele - 206.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za pokojovky?, 26.1.2020
Děkuji Vám mockrát za rady a identifikaci, je to ono. Také děkuji ostatním lidem za snahu.
Co je to za pokojovky?, 23.1.2020 Obsahuje fotku
Ano je to ono. Sedí to dle fotografie v příloze.
Co je to za pokojovky?, 22.1.2020
Smíchal jsem univerzální substrát na pokojové rostliny se zeminou ze zahrady
Co je to za pokojovky?, 22.1.2020
Dobrý den, jako bazalka mi to nepřipadá, ale ta druhá rosltina jako Pachystachys už se tomu trochu podobá. Stimulátory růstu nepoužívám, používám pouze občas běžné hnojivo. Děkuji za odpověď.
Co je to za pokojovky?, 20.1.2020
Dobrý den, prosím o identifikaci těchto tří rostlin. Děkuji.
Lepivé kapky na listech orchideje Phalenopsis, 3.1.2020
u mojí orchideje tohle dělali červci...
Přesazovaní pokojových rostlin (obecně), 18.5.2019
Děkuji všem cenné rady, hlínu již nebudu vyklepávat z kořenů. Přeji hezký večer
Přesazovaní pokojových rostlin (obecně), 17.5.2019
Omlouvám se, ten nový velký květínáč má 35 cm
Přesazovaní pokojových rostlin (obecně), 17.5.2019
Dobře, hlínu tedy co nejvíce oberu. Jinak plánuji přesadit Dracenu - myslíte, že jí neuškodil o hodně větší květináč (25 cm), než má teď (16cm)? (Je to Dracena zakoupena v sumermarketu v únoru)? 
Přesazovaní pokojových rostlin (obecně), 16.5.2019
Vypadá to, že můj dotaz tu nikdo nepochopil, tak to napíšu stručně: Je potřeba při přesazování rostlin nějak zasahovat do kořenového balu rostlin? Můžu ho ponechat bez zásahu a jen zasadit do nového květináče s novou zeminou?
Přesazovaní pokojových rostlin (obecně), 15.5.2019
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak přesazujete pokojové rostliny a která z těchto možností je lepší - zda odstraníte úplně hlínu z kořenového balu (žádná hlína tam nezbyde a zasadíte pouze holé kořeny), nebo celý původní kořenový bal jenom vytáhnete... celý příspěvek >
Klivie, 1.5.2019
A také nedostatek světla - dal bych ji na parapet polostinného okna.
Neznáma pokojová rostlina, 2.3.2019
Děkuji, doufám že se s rostlinkou zadaří, fotku pak rád přidám 
Neznáma pokojová rostlina, 28.2.2019
Dobře, děkuji :-), péče o ten můj neznámý druh kohlerie je jinak stejná jako o ostatní druhy?
Neznáma pokojová rostlina, 28.2.2019
Omlouvám se za opožděnou reakci. Když se začne hnojit, tak kvete červenými zvonky.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika