Příspěvky uživatele - 172.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borůvky - okyselení vody, 4.6.2019
Takže dle Vás je borůvka na odpis? Pěstuji ji v substrátu přímo určeném na borůvky od Agra, hnojivo mám také přímo na borůvky. Nechtěla bych o ni přijít..
Borůvky - okyselení vody, 4.6.2019
Dobrý den, začala jsem pěstovat borůvy na balkoně a zalévám je odstátou vodou z vodovodu. Poslední dobou jim začínají světlat listy, dle všeho kvůli zvýšenému pH. Jak mám okyselit vodu, aby se jim začalo dařit? Případně jak odvrátit stav úhynu?... celý příspěvek >
Seschlé květy u borůvky. Co s tím?, 21.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám asi měsíc borůvky na balkoně v květináči a až do zhruba minulého týdne se jim dařilo a byly obsypány květy. Teď většina květů vypadá jak na fotce. Zalévám kohoutkovou vodou, kterou nechávám den dva odstát. Substrát jsem použila od Agra... celý příspěvek >
Poznej škůdce, 18.5.2019 Obsahuje fotku
Prosím o pomoc. Před dvěma týdny jsem si koupila z trhu papriky. A s nimi i tyhle "broučky". Momentálně jich mám v téměř všech květináčích.  Jsou velmi rychlí a velcí zhruba 1mm. Nejenže jsou v substrátu, ale lozí i po truhlíkách či stolech.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika