Příspěvky uživatele - 246.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Příprava skleníku na jaro, 12.1.2023
To není problém, klidně to zaliju nejdříve. Jenom nemám nepropustný igelit, ale takovou tu folii, co je proti plevelu a zeshora propustí vodu. Tak snad to nevadí.
Příprava skleníku na jaro, 11.1.2023
Zdravím vás, prosil bych o radu, jak mám postupovat při přípravě skleníku na Jaro. Ať už letos, kdy začnu pozdě nebo (pokud by v tom byl rozdíl) i další roky, kdy není problém, abych začal už na podzim. Kromě dezinfekce skel apod., bych chtěl... celý příspěvek >
Odchází okurka, 14.8.2021
Aha, a šlo tomu nějak předejít? Abych věděl třeba do příštího roku.
Jak vyřešit problém s herbicidy po hnojení trávníku Travinem, 18.5.2019
Zdravím všechny, několikrát jsem v minulosti pohnojil trávník Travinem. Naposledy letos nedávno. Trávník jsem letos od té doby ještě nesekal. Bohužel jsem netušil, že herbicidy, které hnojivo obsahuje, může nadělat tolik škody.  Celé... celý příspěvek >
Skvrny na rajčatech, 18.5.2019
Já myslím, že k rajčatům jsem se dozvěděl vše co jsem potřeboval. Docela by mě ještě zajímalo, jestli můžu nějakým způsobem aspoň trochu napravit ty pravděpodobné herbicidy v trávníku a na kompostu. Myslím ale, že by to už mělo patřit jinam. Proto se... celý příspěvek >
Skvrny na rajčatech, 17.5.2019
Nevím, jestli to je na mě. Napsal jsem něco nevhodně? Jestli to tak je, tak se samozřejmě omlouvám. Nic takového jsem neměl v úmyslu.
Postřik olejem se saponátem, 26.4.2019
Táta mi loni postříkal švestku roztokem oleje s jakýmsi saponátem. I na různých fórech jsem se dočetl, že to není špatné. Asi i toto mi pomohlo k tomu, že jsem měl poprvé švestky. Táta už ale bohužel mezi námi není, takže nevím přesně jak na to. Jde... celý příspěvek >
Zemina pro muškáty, 1.4.2019
Mám k dispozici "klasickou" zeminu ze záhonů a kompost. Případně ještě omezené množství takové lesní rašeliny (hrabanky). Stačí mi pro muškáty toto nějak smíchat? Nebo je potřeba, abych si k tomu koupil ještě nějaký substrát? A zároveň mne toto... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika