Příspěvky uživatele - 66.229

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hloubka sadby, 17.5.2019
jak mohu hluboko zasadit cuketu nebo okurku do země-teda jestli to může být hloub než byla v květináči (jako u rajčat čím hlouběji tím lépe)???
Řez meruňky, 1.8.2018
dobrý den kdy mohu řezat meruňku ?? (jde o silné větve, které vadí a zasahují i k sousedovi   Nebo až na jaře???
Po čem nové jahody, 19.5.2016
po jaké plodině mohu na podzim zasadit nové jahody???
Soused paprik, 21.3.2016
s jakou zeleninou se snesou papriky na stejném záhoně (chtěl bych udělat půl záhonu paprik a nějakou jinou zeleninu na dtuhou půlku, ale ne rajčata
Grilování - uzení, 2.12.2015
do plátna ne ale do dámské silon punčochy (já dávám dvojitou-punčochu do punčochy) a udím nejvíce na 60°C a ten bochánek otáčím cca 30min aby nestekl.  Udím tak max 1,5 hod
Papriky - pálí x nepálí, 27.11.2015
dotaz koupil jsem semena paprik které mely pálit -feferonky (ne k Kauflandu nebo tak) a vyrostly sazenice i plody A když jsem ochtnal tak třeba 1 pálila a 5 plodů nepalilo vůbec a to vždy z jedné rostliny.Jak je to možné 
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 9.11.2015
pravidlo č.1 naučit se rejt a potom můžu debatovat vo kvalitě to je jako mám od včera řidičák a hned si koupím Porsche za mega
Hlistice, 8.6.2015
Ma nekdo zkusenosti s tzv hlisticemi proti slimakum??
Přihnojování rajčat a paprik, 22.3.2015
dobrý den čím přihnojujete malá rajčata a papriky v kelímku a jak často Děkuji Radek S.
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 4.2.2015
a proč jako ho tam rvát??? nechápu-je levnější??? rychlost a ni sílu to nezvětší je to naprostá zbytečnost
Jakou odrůdu proti šárce?, 22.10.2014
Ctirada
Opuncie substrát, 12.8.2014
potřebuji přesadit Opuncii do většího kořenáče venku a nechci kupovat substrát v nějaké OBI nevíte někdo do čeho přesadit a v jakém pkměru Děkuji 
Po cibuli, 10.8.2014
co mohu dát na záhon po cibuli   (letos nebo příští jaro) děkuji
Výměna kola u kolečka :(, 21.4.2014
dobrý den omlouvám se za blbý dotaz ale nejde mi vyndat kolo u stavebního kolečka (nafukovací)  vyndal jsem segrovky a nevím jak dál vyrazit osu? asi ne? na konci je vždy trochu zploštělá a nechci jí poničit tak se taději ptám
Leze česnek, 10.1.2014
tak jak to tedy je? zmrzne-nezmrzne když ho nepřihrnu???  :(
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika