Příspěvky uživatele - 31.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrách - neroste, okousané listy a kořínky, 30.5.2019
Ano, hrdliček tady máme taky spoustu, ty mě letos stály 2,5kg travního osiva. Vše oseté vyzobali, jestli zůstalo tak 5% tak je to moc.  Vrabce mám potvrzené, chycené při činu. Nad hrášky jsem navěšel nízko CD, vypadá že to funguje. Nicméně... celý příspěvek >
Hrách - neroste, okousané listy a kořínky, 17.5.2019
Já pěstuju hrášek 5-tým rokem po sobě, bez problémů, až na tento rok. Jelikož ho mají strašně rády děcka, během 14dnů jsem vysadil 4 záhonky. Pěkně vzejde, jenže už od 1-2cm velikosti rostlinek mě je něco žere. Pěkně postupně, každý den, vykousané... celý příspěvek >
Gula, 15.4.2012
Taky by mě zajímalo jestli menší ryby neprojdou přes gulu až do filtrace? Nebo je to vyloučené?
Gula, 12.4.2012
Dobrý den, koncem minulého roku jsme vybudovali jezírko asi 90 kubíků pro chov ryb je tam gula a 2x skímer, ted budeme zapojovat filtraci gravitačně a zajímalo by mě, jestli nemáte zkušenosti s tím, když tam dame menší ryby, jestli nebudou nasáty... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika