Příspěvky uživatele - 1.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Identifikace hub, 22.5.2019
Ano, je to logicke, protoze hodne prselo.
Zdvojené plody, 22.5.2019
Vloni jsem se v mensi mire, zato letos velmi hojne setkal s takovym nesvarem - plody na slivonich, tresnich a broskvonich jsou zdvojene - na jedne stopce dvojity plod. Kdyz jsem ted delal probirky broskvi, zjistil jsem, ze se to tyka cca poloviny (!)... celý příspěvek >
Melouny 2019, 21.5.2019
Hmm, a jak to delate? Nikdy mi na jedne rostline nedoraje vic jak jedna dyne ci meloun. Podminky, jak dosahnout vice plodu, bych velmi rad vytvoril, ale netusim jak...
Nové výhonky, 21.5.2019
Housenka zijici ve vrcholcich vyhonu (nejen merunek, ale jakychkoli ovocnych stromu).
Broskvo� - pora�te co d�l, 21.5.2019
Zredukovat.
Výsev Hokaido, 17.5.2019
Samozrejme, ze rychleji vzejdou, pokud je predpestujete v teple (doma, ve skleniku), nicmene nyni uz ma byt takove pocasi, ze to ztraci vyznam, nic tim neurychlite. Staci je pichnout do zahonu a udrzovat primerene vlhke (jako kazdou jinou zeleninu).... celý příspěvek >
Výsev Hokaido, 17.5.2019
Nikdy semena nemacim, neni k tomu zadny duvod. Pokud jsou v zemine/substratu, ktera je udrzovana vlhka, nasaji si potrebnou vlhkost na kliceni z ni. Delam to tak vzdy, s dynemi, cuketami i okurkami. Vse (pokud je semeno vporadku) behem nekolika dni... celý příspěvek >
Cukety 2019, 17.5.2019
Nejde o to, jak kvet vypada, ale z ceho roste! Pokud roste z male cuketky, jde o samici kvet, pokud z obycejne tenke stopky, jde o samci. Uplne stejne jako kazde dyne, okurky, melounu,... Na vasich fotkach vidim jen samici kvety, jen u tech focenych... celý příspěvek >
Cukety 2019, 16.5.2019
Ale vzdyt vam Mimmo pise, ze to nebyly samci, ale samici!
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika