Příspěvky uživatele - 166.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Princess nahrada za Suncrest?, 10.6.2020 Obsahuje fotku
Áno, mám ju aj ja z Klívie.No uvidím aký bude mať ďaľší osud stromček Princess, keďže preferujem jablone, a z marhúľ a broskýň by som chcel nechať len tak po 5 stromov.Z mojej mini škôlky chcem vysadiť na jeseň niektoré jablone, a môže sa stať, že... celý příspěvek >
Princess nahrada za Suncrest?, 10.6.2020 Obsahuje fotku
Zdravím pán Petr.Ja mám na odrode broskyne Princess len 3 plody a je to moja prvá úroda tejto sorty.Podľa toho čo som o nej čítal, by mala mať žltú dužinu.Kučeravosť mala len na pár listoch, mám ho na podpníku Adesoto v tvare štíhleho vretena.
Súkromná degustácia 2019 (p. Buzrla), 6.6.2020 Obsahuje fotku
Zabudol som sa prihlásiť.Takže ešte raz pridávam fotky tých odrôd.A ešte by som doplnil, že v tejto sezone dostali jablone zatiaľ len dva postreky, a to predjarný postrek a druhý postrek bol proti obaľovačom, kedy som použil proti obalovačovi... celý příspěvek >
Súkromná degustácia 2019 (p. Buzrla), 6.6.2020
Do koruny odrody Florina som minulý rok v máji navrúbľoval 10 odrôd jabloní, medzi ktorými boli aj tri odroďy pána Buztlu, ž ktorých my už odrody Larisa a Vanesa priniesli prvé plody, a rovnako zarodila aj Bonita na tomto strome.Pridávam ešte peknú... celý příspěvek >
Bergeval, 31.5.2020 Obsahuje fotku
Mrzlo samozrejme aj u nás,ņo našťastie všetky marhuľe mám vysadené vo dvore, medzi naším domom a domom nášho suseda a z ďaľších dvoch strán tam zas mám takú šopu na drevo a jeden veľký smrek, takže ich mám v podstate chránené zo všetkých... celý příspěvek >
Bergeval, 31.5.2020 Obsahuje fotku
Do vrchnej časti koruny odrody Bergeval som minulú jar navrúbľoval marhuľku s bielou dužinou, odrodu Vanilla cot, ktorá my už prináša prvé plody.Pridávam fotku, na ktorej naľavo tie zelené plody má Vanilla cot a napravo je odroda Bergeval.Na druhej... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 5.10.2019 Obsahuje fotku
V priebehu tohto týždňa som aj ja obral väčšinu odrôd, na stromoch mám už len zopár neskorších odrôd ako Ligol, Granny Smith, Pink lady, Fuji kiku 8.Ešte len dodám že čo sa chuti týka, tak s tých ktoré som zatiaľ ochutnal sú vynikajúcej chuti odrody... celý příspěvek >
Jadroviny 2019, 13.9.2019 Obsahuje fotku
Pridávam ešte fotky plodov niektorých odrôd, ktoré som dnes po príchode domov z práce našiel na zemi pod stromom.Na poslednej fotke sú všetky odrody spoločne.Zadný rad: Fantasia, Vanda, Fuji beni shogun.Predný rad: Evelina, Kanzi, Honeycrisp
Jadroviny 2019, 13.9.2019 Obsahuje fotku
Zdravím všetkých.Kamoš Milan Fiala my poslal zopár fotiek dvoch skvelých odrôd.Jablone Sweet Tango z ktorej má prvú úrodu ešte na strome, a poslal my aj fotky novej belgickej hrušky QTee, ktoré pozbieral tento týždeň.Veľmi mu chutili, a určite po pár... celý příspěvek >
Nové odrody jabloni, 9.9.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, pridávam ešte fotky dalšej Anglickej ružovej odrody, ktorú uviedli na trh v roku 2017.
Nové odrody jabloni, 8.9.2019 Obsahuje fotku
Dakujem pán Hlavatý za doplnenie, tie madarské odrody vyzerajú každopádne veľmi zaujímavo.Na tom madarskom fore som našiel aj chlapíka ktorý už pestuje anglickú novinku Surprize, alebo dalšiu novinku Releika.Na odrode Surprize ešte čaká na prvú... celý příspěvek >
Nové odrody jabloni, 8.9.2019 Obsahuje fotku
Kedže viem po madarsky, chodím aj na madarské fora s tematikou pestovania ovocia.V Madarsku vyšľachtili nové rezistentné odrody odolné na chrastavitosť a niektoré aj proti múčnatke, pri šľachtení využívali hlavne odrodu Prima.  ARTEMIS-zbiera sa... celý příspěvek >
Akane - perla podzimu, 8.9.2019
Zdravím pán Polehla, máte parádne to Akane aj Lobo.Aj ja mám obidve odrody.Lobo my už rodí druhím rokom, Akane som sadil na Jar 2018,možno my zarodí už na budúci rok, očakávam vysokú chuťovú kvalitu.
Jadroviny 2019, 31.8.2019 Obsahuje fotku
Pekný deň,pridávam zopár dnešných fotiek hrušiek a jabloní.
Odrůda Admiral, 29.8.2019 Obsahuje fotku
Veľmi pekne dákujem pán Hlavatý.Ale ako každý jeden z nás, ani ja sa tu nevyhnem problémom s odrodami.Najviac ma teraz trápi spomedzi jabloní moja akási srdcovka, odroda Rozela.Mám z nej vysadené tri stromy, jeden na m26 a dve na m9.A práve na tom 5... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika