Příspěvky uživatele - 11.109

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku sekačka s pojezdem, 16.5.2019
Já to mulčování jako takové moc neprožívám. Všechny motorové sekačky, co jsem měl, měly mulčovací záslepku. Upevňuje se to tam blbě, když chcete dát koš, musíte ji vyjmout. Rozdíl mezi sečením bez koše a tzv. mulčováním je malý - jen o trochu... celý příspěvek >
Škůdci švestka, 24.5.2018
Jediný postřik, který provádím na švestky je pilatka po odkvětu. Letos přes zimu mi praskla teleskopická Solo trubka a tak jsem švestky postříkal jen do výšky asi 2,5 metrů. Před pár dny jsem se byl ne žebříku podívat jak vypadá násada v místech, kam... celý příspěvek >
Pryskyřník, 19.5.2017
Jelikož se jedná o jedovatou rostlinu, nedá se likvidace trávy řešit spásáním (ovce). Nikdy jsem neslyšel, že by se ovce otrávily pryskyřníkem. Běžně jsem s trávou, ve které rostl, krmili králíky, běžně jsme ho sušili na seno. Jediná květina,... celý příspěvek >
Poškozený kmen - moniliová spála?, 19.5.2017
Není co zachraňovat. Rána na stromku je prakticky zahojená. Mohlo jít o postižení infekční, mrazové, mechanické. Moniliový úžeh spíš ne.
Novošľachtené jablone, 10.10.2016
Vím, že brečím na špatném hrobě. Je to prostě vývoj. V minulosti pár amerických náhodných turistů v Aténách vyhrálo olympiádu. První auta, co spolu závodily byly stejné jako ty na silnicích. Když se na pultech obchodů prodávaly Matčina, James Grieve... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika