Příspěvky uživatele - 105.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nejrannější broskvoně, 18.8.2020
Brosvomandloň vyžaduje teplou půdu což do 600 m n.m. asi nebude to pravé... Další volbou je "horská" Broskvoň Davidova (Prunus Daviana) a Madžuská meruňka. Bohužel jsem neslyšel, že by některá školka tyto podnože používala.
Maliník Tulameen - zkrácení letošních výhonů, 18.8.2020
od října do dubna
Mravce na strome, 14.7.2020
hmm, taky mám zkušenost, že namíchám 4% ní roztok močoviny, přidám 1% kvásku a do tří dnů mám listy čisté.
Jak škodí dusíkaté vápno?, 10.3.2020
"desinfekce" či přesněji řečeno fytoremediace je potřeba, pokud po předchozím úžívání záhonu je potřeba tento "vyléčit". Některé rostliny působí proti houbovým chorobám, některé proti přenosu virů, některé odstraňují půdní únavu nebo zbytky fytocidů... celý příspěvek >
Poškozený kmen, 16.5.2019
koukněte na korkové duby. U nich se kůra loupe tak, aby zůstaly cca 3 vrstvy lýka z 5ti.
Poškozený kmen, 16.5.2019
kůra sestává z lýka a korkových vrstev. Pokud jste neoholil všechny vrstvy lýka, tak stromek kůru obnoví.
Modřenec ostříhání, 2.4.2019
Ono to mate. jak byla teplá zima jsou letošní listy přerostlé a vypadají už unaveně. Jenže květní násada se začne objevovat až po opadu květů ze zlatice (forsythie). Pokud by jste nyní listy odstranila, zřejmě přitom ještě nepoškodíte založená... celý příspěvek >
Kompostování kostí, 18.3.2019
Drobné kosti jako drůbeží a rybí jde kompostovat docela snadno. Stačí je zasunout/zakopat hlouběji do zakládky (první kupa dosud nepřehazovaného kompostu). S těmi většími se zbytky vaziv je to horší. Tam je lepší je házet do samostatné jámy a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika