Příspěvky uživatele - 183.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém se zahradním bazénem, 10.3.2020
Dobrý den, bazén jsem dvakrát měřil a vychází nám to stále na  D 3m Š 3m a hloubka 1m jinak bazén je betonový a je zapuštěný do země a není tam žádná izolace. Jinak voda se v bazénu stahuje ze spodní země a prosakuje to skrz beton. Zhruba je... celý příspěvek >
Problém se zahradním bazénem, 9.3.2020
Zdravím, děkuji Vám mnohokrát za Vaši užitečnou a skvělou odpověd. Určitě se podle toho zařídím moc jste mi pomohl. Díky moc.  
Problém se zahradním bazénem, 9.3.2020
Ano tento bazének je zakopaný v zemi voda se naplňuje ze spodní zemně samo od sebe takže mi tam vodu vůbec nenapouštíme ale naplňuje se samo. Jinak do budoucna bychom ten bazének chtěli využít ale až budeme mít vnoučata zatím musíme ten bazének... celý příspěvek >
Problém se zahradním bazénem, 9.3.2020
Jenom jsme se slušně zde zeptali co znevyužitým starým bazénem a zda se dá koupit nějaká hadice která by vypustila kalnou vodu z bazénu. Soused mi povídal,  že se prý dá koupit nějaká  specielní hadicí ale už mi neporadil konkrétně... celý příspěvek >
Problém se zahradním bazénem, 9.3.2020
Dobrý den, co se starým nevyužitým malým bazénem 3x3 s každé strany. Máme na zahradě starý navyužitý bazén a neustále se v něm udělá kálná voda a řasy vodu musím stále vylévat z bazénu s kýblem a už nás to obtěžuje a navíc, blízko plotu má soused... celý příspěvek >
Záhon pro trvalky, 11.9.2019
Zdravím paní Lído, tak jsem nad tím přemýšlel a určitě si koupím to proso.  Líbí se mi že je šedé a s tou levanduli to opravdu bude vypadat výrazně moc hezky.  Paní Lído, Vy určitě máte krásně sladěnou zahradu protože se v tom dobře... celý příspěvek >
Záhon pro trvalky, 10.9.2019
Dobrý den paní Lído, díky moc za pomoc. Mohl bych k těk rozchodníkum vysázet travinu dochan? Mám tři dochany tak nevím, zda tam vysázet všechny tři nebo jeden dochan? Díky moc. 
Záhon pro trvalky, 10.9.2019
Dobrý den všem, založil jsem nový záhon 3x2 do jedné poloviny záhonu jsem vysadil levandulky a ještě mi zbylo místo to je ta druhá polivina záhonu, ale stále mě nenapadá, co bych mohl vysadit kousek od levandule aby to splnilo stejné podmínky a nějak... celý příspěvek >
Folie Gitterfolie na skleník, 17.5.2019
Dobrý den, díky moc.  
Folie Gitterfolie na skleník, 16.5.2019
Dobrý den, jak je Lexan na tom cenově? Akorát nevím, jak to mám udělat když mi chybí pouze 10 kusu skla to bych měl si objednat přímo na míru nebo se to stříhá dle potřeby a čím se to lepí? Děkuji za postup jak na to.
Folie Gitterfolie na skleník, 15.5.2019
Dobrý den všem, mám takový problém, silné kroupy nám opět rozbili skla ve skleníku 10 kusu skel je v háji už si mi nechce dál investovat do nových skel bud' nám skla popraskají v zimě mrazem, nebo nám je níčí silné kroupy. Tak bych se vás rád zeptal... celý příspěvek >
Jakou dát zeminu do skleníku?, 6.3.2019
Díky všem a užijte si hezké sluníčkové dny. 
Jakou dát zeminu do skleníku?, 6.3.2019
Dobrý den, pane, přestávám se v tom orientovat nevím, tedy jak postupovat aby opravdu zelenina a bylinky se mi vedli když píšete, že kompost z kompostárny obsahuje zbytky herbicidu a co se týče substrátu, tak nevím, jaký bych měl použít aby vše... celý příspěvek >
Jakou dát zeminu do skleníku?, 6.3.2019
Kompost nám přivezou s kompostárny jinak skleník máme velký 2x3 ale raději se budu držet toho jak jste mi psal rozhodit na zeminu cererit, navrch kompost a pak to zrýt, a pak promíchat. Moc děkuji. 
Jakou dát zeminu do skleníku?, 6.3.2019
Dobrý den, ještě bych se chtěl zeptat jaký substrát by byl nejlepší do skleníku abych ho mohl promíchat s kompostem. V lidlu mají univerzální zahradní substrát 40 L ale nevím, zda si ho raději koupit v zahradnictví nebo v supermarketu, nemám s tím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika