Příspěvky uživatele - 183.126

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poškozený kmen, 15.5.2019
Díky za reakci.Přemostění už jsem kdysi zkoušela. Strom byl starší. Ale podařilo se to. Asi se pojedu podívat jak strom prospívá po 6 letech... Za zkoušku to stojí.
Poškozený kmen, 15.5.2019
Co na to říct? Manžel invalida.Mēl dobrý úmysl, pomoci mi.Zahrada 2000 m2.Vyplet jsem stihla 10 stromů.U jarních praci bylo pletí kolem stromků na konci seznamu... Zbytek za mě vyřešil pomocník :-(
Poškozený kmen, 15.5.2019 Obsahuje fotku
Prosím o váš názor. Manžel pozval "pomocníka", který měl křovinořezem posekat trávu podél zahrady. Bohužel to dopadlo tak, ze pán nejen, že posekal trávu podél plotu, ale i kolem stromků.10 stromů poničil tak, že nejspíš nepřežijí.A má otázka je, zdá... celý příspěvek >
Jilm sibiřský - podsypání zeminou, 11.8.2017
Děkuji vám za vyčerpávající odpověď.
Jilm sibiřský - podsypání zeminou, 10.8.2017
Děkuji za reakci. Nenapsala jsem docela důležitou informaci, že nerovnost terénu se bude upravovat asi v délce 20m maximálně.Co se týče půdy tak se jedná jílovitopísčitou půdu. Bude se dosypávat půda ze zahrady samotné, takže v podstatě stejná, ve... celý příspěvek >
Jilm sibiřský - podsypání zeminou, 9.8.2017
Dobrý den, jdu za vámi pro radu. Chtěla bych nasypat asi 30 cm zeminy nad původní zeminu kolem živého plotu. Problém.vznikl při stavbě domu, kdy majitel vyvýšil dům nad pozemek na kterém už asi 5 let roste živý plot z jilmu sibiřského. Před plotem... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika