Příspěvky uživatele - 150.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úroda meruněk 2019, 15.5.2019
Zase je potřeba si uvědomit, že jde o meruňku, u které mohou klidně příští dva roky všechny plody pomrznout (pokud pán nebydlí v Praze) a bude pak litovat, že to vloni/předloni všechno otrhal a ani neochutnal... Čili za mě probrat ano, ale zase nijak... celý příspěvek >
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 12.4.2018
Po procházce po Zahradním městě v Praze, musím konstatovat, že ty únorovo/březnové mrazy tam také docela zlikvidovaly hodně pupenů, odhadem tak každý třetí strom má květů mnohem méně než by měl mít.
Rozkvétání 2017 M+B, 27.3.2017
u nás střední čechy 500 mnm ráno taky -3°C, ale zatím meruňky nekvetou tak ok, nicméně do konce týdne díky vysokým teplotám už asi pokvetou a pak je před námi celý dlouhý duben... tak snad už bude až do letošní zimi jenom nad nulou
Jarne mraziky 2016, 21.4.2016
500mnm, střední čechy -1,1°
Husqvarna 236, 21.10.2014
Tak zlé to zase neni, kolega asi narazil na velmi nekvalitní kousek, pracuji s ní už asi dva roky a vytknul bych tomu jednu věc a to, že mi většinou nejde nastartovat, když je hodně zahřátá, zatim jsem nepřišel jak tento problém vyřešit, vždycky... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika