Příspěvky uživatele - 155.235

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Puklice na rostlinách v kanceláři, jak ji zlikvidovat, 13.3.2024
Dobrý den, v kanceláři se nám s přibývajícím slunečním svitem rozjela na Kalanchoe (kolopejka) a Aloe (tam byla už na podzim)  puklice. Poradíte prosím nějaký aktuálně účinný postrřik než se ným to rozšíří na další rostliny? Určitě bychom to... celý příspěvek >
Řetěz pro aku pilu Parkside PKSA 40 Li B2, 40V z Lídlu, 15.3.2023
Děkuji za informaci, pila Parkside je tam uvedená. Pěkné odpoledne
Řetěz pro aku pilu Parkside PKSA 40 Li B2, 40V z Lídlu, 15.3.2023
Pěkné odpoledne, děkuji, na Oregon jsem se teď díval a našel jsem, že i Stihl má takovýto řetěz 36100000056. Teď jen jestli budou pasovat, zkoušet u prodejce to asi moc nepůjde, řetězy mají v zalepených blistrech. Pořád ještě čekám, že se někdo... celý příspěvek >
Vyvětvovací pila Florabest nefunguje mazání řetězu, 15.3.2023
Zajímavé je, že když se sundá řetěz tak při točícím se motoru olej příslušnou dirkou teče. Lišta, ani řetěz nevypadají, že by šly úplně nasucho, ale olej z řetězu nestříká. Otázkou je jestli se na Florabest dá sehnat ještě také olejové čerpadlo.
Řetěz pro aku pilu Parkside PKSA 40 Li B2, 40V z Lídlu, 15.3.2023
Nemáte prosím někdo vyzkoušený značkový řetěz například Stihl nebo Oregon pro aku pilu Parkside z Lídlu PKSA 40 Li B2, 40V? Je na ní řetěz s označením Parkside a podle manuálu je drážka lišty 1,1mm, rozteč 3/8" a má 56 hjnacích článků. (v... celý příspěvek >
Ideální poměr živin N-P-K pro největší úrodu rajčat / paprik, 14.7.2021
Dobré odpoledne, zkoušel jsem Kristalon Start a Plod a květ  (ten mám oblíbenější) 1x týdně asi po 2 odměrkách na 10l vody, ke každému rajčeti z hrnku 1,5l. Nicméně si myslím, že naředěná zákvasa ze slepičáků nebo holubinců funguje mnohem,... celý příspěvek >
Tykev olejná, zpracování, 20.12.2019
Půlku tykve jsem podaroval a z druhé jsem uvařil polévku, dokonce jsem zapomněl na brambory (do hrnce by stejně nevlezly) a byla výborná.
Tykev olejná, zpracování, 9.12.2019
Tak děkuji za reakci, zkusím polévku nebo upéct v troubě, jestli mě ovšem dřív tykve neshnijí.
Tykev olejná, zpracování, 8.12.2019
Druhým rokem pěstuji na Tišnovsku tykev olejnou. Vloni jsem sklidil asi 4 plody letos již asi 10. Chtěl bych se zeptat jak dostáváte semena z plodů. Vloni i letos jsem utržené plody nechal z nedostatku času ležet v boudě, vloni v jednom plodu již... celý příspěvek >
Hloubka sadby, 20.5.2019
V neděli jsem vysadil sazenice okurek, cuket, dyní a salátů, snad je zemina splavená při dešti nezahluší, několik roků dozadu mě takto přívalový déšť zlikvidoval asi 1/3 sazenic okurek, ted snad prší mírně. Sázím do žlábku. Jinak voda je potřeba a až... celý příspěvek >
Nemoc na listech vinné révy, 15.5.2019
Děkuji všem za odpovědi a kamaráda budu informovat. Pěkný večer.
Nemoc na listech vinné révy, 15.5.2019 Obsahuje fotku
Teď ze shora listu, předchozí pohled byl opět ze spodu.
Nemoc na listech vinné révy, 15.5.2019 Obsahuje fotku
A horní strana listu.
Nemoc na listech vinné révy, 15.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete prosím určit onemocnění na listech vinné révy u kamaráda a způsob jak ošetřit? Pohled ze spodní strany listu. Děkuji
Sírově žlutý plod, uvnitř ořech, co to je, 16.10.2018
Děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika