Příspěvky uživatele - 102.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mělce kořenící keře, 7.8.2019
Řeším stejný problém. Také hledám vhodné keře. Zatím jsem zjistil, že všechny plazivé a popínavé jsou zcela nevhodné, protože mají mohutné kořeny do hloubky. Mám 20cm, pod půdou betonové desky. Východní orientace. Půdu jsem raději smíchal... celý příspěvek >
Jaký solinátor vybrat?, 21.6.2019
Na tak malý bazén bude bohatě stačit: Intex 28676 Krystal Clear - vše v jednom, za sranda peníz. Zeolit místi písku doporučuji, ale ten písek bude fungovat taky dobře.
Jaký solinátor vybrat?, 21.6.2019
Mám tento typ solinátoru. Stál asi 5 tisíc. Ideální je nakupovat na podzim nebo v zimě. To jsou ceny dole. Teď v sezóně nahoře :-(koupil jsem na vidaxl Intex Krystal Clear ECO Solinátor 28670GS. Mám 40 m3 bazén. Voda průzračná. Žádná další... celý příspěvek >
Ide to aj (ne)chemicky, 22.5.2019
Samozřejmě, že to jde. Bez tvrdé chemi, pesticidů a dokonce i bez všech postřiků. Šlo to tak po staletí, proč by to nešlo nyní? Ale je to něco za něco. Chemie nám ušetří mnoho sil, hmoho času. Buď vinař přistoupí na pracnou detailní ruční... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2019, 14.5.2019
totálně přeplozený stromek. taky by to mohla být úroda poslední... nechal bych (u 3 leté meruňky) maximálně 1 plod na deset listů. to znamená ve vašem případě 90% dolů.
Úroda meruněk 2019, 14.5.2019
Tak u mě vypadá 5letý stromek. Jak to děláte?
Úroda meruněk 2019, 13.5.2019
S tím nemohu souhlasit. Mám zahradu na znojemsku. Asi 15 stromů meruněk od 5 až více než 50 let. Zásadně meruňky bez chemie. Mám všechno vysokokmen. To samé moji sousedé. Za desetí tu platí pravidlo 4:4:2. 4x velká úroda, 4x... celý příspěvek >
Kadeřavost - jaký postřik je nejúčinější?, 12.5.2019
Ano. Potvrzuji. Letos jsem stříkal, soused opět ne. Já sem tam kadeřavý lístek, soused krásně čisté listy. Oba máme různé *.*haven. Asi je výjimečný rok. Suché jaro 19 a suchý celý rok 2018.
Aku 40V - program, 10.4.2019
STIHL FSA 56 + 2x AK 10 + AL101, 36 V / 1,6 Ah Li-ion za 6000Kč není špatná nabídka, když se k tomu ještě vezme STIHL Compact HSA 56 (na živý plot) Pak už investice do baterie a nabíječky dává větší využítí a větší návratnost. Ale ta baterka mně... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 10.4.2019
Před pěti lety byl standard 18-20V/2Ah Dnes za stejnou cenu pořídíte stejný stroj s baterií 36-40V/4Ah Za dalších pět let "předpokládám" bude za stejnou cenu (spíše i nižší) výkon 80V/6Ah To je vývoj. Samozřejmě je obrovský rozdíl,... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 9.4.2019
HLA 85 bez akumulátoru a nabíječky za 12.000Kč to je úplně nesmyslná cena. zas o tolik lepší než Hecht 6504 (2.800Kč) to nebude! výkon a výbava, výdrž v podstatě stejná! Podle mě první dva roky Hecht vydrží to samé co HLA85, další... celý příspěvek >
Aku 40V - program, 8.4.2019
Koupil jsem na podzim Hecht 5040 (sekačku 5051cm + 1441 křovinořez + 1441plotostřih) cena celkem v akci za 18tisíc (2xakumulálátor 4Ah a nabíječka byla součástí sekačky) Sekačka je překvapivě silná, na jedno nabití 500m2 hustého trávníku dá. První... celý příspěvek >
Borovice kleč MOPS rezavé jehličí, jak pomoci?, 26.2.2019
Je pravda, že při nedostatku vláhy se borovice zbavuje starých jehlic a růžici si borovici zachovává (respektive přírůstek jsou pouze krátké jehlice)? Při nadbytku vláhy zhnědne rovnoměrně celý stromek? Jakou máte zkušenost? Díky BV
Tepelné čerpadlo, 17.1.2019
A máte sousedy? Nebo jim budete čerpadlo pouštět večer jako ukolébavku na dobrou noc? Garantuji vám, že s puštěným čerpadlem už při otevřeném okně na čerstvém vzduchu neusnou. Je mi jich líto :-(
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika