Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odkvétající meruňka a studené noci, 22.4.2010
Co vydrží odkvétající meruňka za současného počasí, ve dne slunce v noci teplota kolem nuly a míň?
Ošetření jablůňky, 15.4.2010
Jaká se dělají preventivní ošetření dvouletých jabloní, aby byly zdravé a ukázaly i jablko?
Jabloň, neznám odrůdu, 15.4.2010
Mám 3.rok jablůňku, ale zapomněla jsem název.Má nasazená poupata, ale jen na konci větviček.Může to tak u některých odrůd být, nebo jsem udělala špatný zástřih?Kdo to ví, pokusí se odpovědět?Markéta.
Co vydrží dnes nakvétající meruňka - Hradecko, 15.4.2010
Pane Martine, informací je sice hodně, ale některé se různí.Moc tomu nerozumím, ale chtěla bych meruňku preventivně ošetřit.Když nakvétá, čím mám postříkat, kvůli monilioze.Ta hrozí při mokru?Vloni byl strom krásný se spoustou plodů a žádné větvičky... celý příspěvek >
Co vydrží dnes nakvétající meruňka - Hradecko, 15.4.2010
Laik prosí! Dnes se otevírají některé kvítky Velkopavlovické.Vydrží a do jaké teploty nepomrznou květy?Co jinak hrozí 5ti leté meruňce?Prosím o odpověď.M.
Myrobalán, 9.4.2010
Jak se jmenuje nevím, kupovala jsem ho v Litomyšli, líbil se mi barvou listů.A taky mám ráda na zahradě to, co taky se dá pojídat.Markéta.
Myrobalán, 9.4.2010
Kdo poradí, jak ošetřovat myrobalán.Po 4letech má nasazeno plno květů a já se chci zeptat, jestli se ošetřuje jako švestka-proti pilatce.Mám červenolistý a ráda bych z něho i plody.Děkuji za radu.Markéta.
Broskvoň Red Haven, 2.4.2010
Mám 4letý stromeček Broskvoně Red Haven v n.v.250m.Stromeček je stále malý, je to zákrsek, větvičky okolo 50-60cm.Ještě nerodila a mě připadá, že málo roste.Korunku má založenou pěkně, ale minimální přírůstky.Je to normální nebo lze růst... celý příspěvek >
Pěstování rajčat, 31.3.2010
Já už mám sazeničky přesazené v rašelinových květináčích, mají se k světu, ale prosím o radu, kam je mám v bytě umístit, aby sílily a moc se nevytahovaly.Děkuji za radu.Markéta.
Nařízkované vzpřímené muškáty, 31.3.2010
Mám nařízkované muškáty, které jsou zakořeněné ve větším truhlíku.Co dělat, aby se rozvětvily a také kam umístit než půjdou ven.Zatím je mám v bytě na okně, ale nechci aby se moc vytáhly.Prosím, poraďte.Markéta.
Setá cibule a květilka, 27.3.2010
Napadá květilka také cibuli ze semínek?Vloni jsem měla jak setou tak sazečku, myslím,že té seté se květilka vyhnula.Co vy na to?
Postřik višně, 27.3.2010
Mám mladou višeň-3 roky a zajímá mě, zda je nutno a proti čemu jarní postřik.Děkuji za rady.
Hnojení česneku, 26.3.2010
Česnek krásně roste po podzimní výsadbě.Mám hnojit nebo ne a když ano, tak čím?
Oleandr do volné půdy, 4.3.2010
Prosím o radu.Mám oleandr několik let, zatím pěstovaný v nádobě.Ale nyní je již velký a přsazení je třeba.Ještě větší nádobu bych neunesla, proto se chci zeptat, zda je možné a vhodné přesazení do zahrady.Pokud ano, jaké mám vybrat stanoviště.Děkuji... celý příspěvek >
Muškáty vzpřímené, co teď?, 8.2.2010
Mám loňské muškáty, které zimují při tep.10oC.Mají dlouhé výhonky.Kdy a jak a co s nimi???Dají se oddělit od mateční a zasadit-ujmou se teď?A co se starými v truhlíku???Prosím poraďte, nerada bych je vyhodila.Markéta.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika