Příspěvky uživatele - 39.88

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úroda meruněk 2019, 13.5.2019
k Martin: Mám v Ostravě Ledanu a Bergeron 8 let a bez úrody na Ledaně jsem zatím nebyl. Pravda, v mrazivých letech jsem v noci dělal ohníček a i když veškerá jablka pomrzla, Ledana dala příjemných 15kg plodů (standardně mívá určitě 50 kg).... celý příspěvek >
Moruše, 13.5.2019 Obsahuje fotku
Já žil zpočátku s přesvědčením, že jsou oboupohlavné. Dva roky jsem si hýčkal krásný stromek, který kvetl, ale neplodil, až jsem zaostřil čočky a zjistil pouze samčí květy. Někde jsem vyčetl, že to je výsadou Morus rubra (m. červené). Tak jsem ho... celý příspěvek >
Malotraktor MKS-60 Kawasaki 6HP 4-00/8´´, 4.11.2014
Zamotal jste se do toho, ptal se na všechno, co souvisí s MKS a výběr Vari na menší plochu s rezervou potvrdil, že nejen na MKS. Argumentovat předěláváním kol a nožů je vzhledem k jednoduchosti a počtu za rok, je o schopnostech obsluhy. Také může... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika