Příspěvky uživatele - 61.77

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je?, 8.9.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, sousedi mají na listech hrušně tyto červené skvrny. Co to prosím je a co případně s tím?? Děkuji! Honza
Co ted jeste vysit?, 28.7.2019
Dobry den delaji nam pred domem novy chdnik kter bude uzsi a tak nam vznikne volna plocha cca 1x9 m. Da se tam jeste ted neco vysit aby to nebylo prazdny? Dekuji.h.
Favorita Morettini 3, 24.7.2019
Mam treti rok udajne FM3,'stromek krasny, udelal jsem probirku, takze vse ok.jenom me zarazi ze tady v Polabi teprve ted se zacina vybarvovat a bude to jeste myslim minimalne 14 dni do sklizne trvat.tak nevim jestli je to opravdu FM3?
Jak a kdy zalévat rajčata bez chemie, 23.6.2019
Zalevat rajcata v tomto pocasi kdy prsi kazdy tyden je naprosto zbytecne.
Rajčata ve tvaru srdce, 14.6.2019
U mne v Polabi jsem na tom stejne jako pisatele vyse-velka vetsina teprve kvete.sice jsem kvuli ceste o ca 3 tydny pozdeji, misto zacatku unora az kolem 20.,ale na vine asi bude hlavne ten chladny kveten.byci srdce mam rad, makedonske patri mezi moji... celý příspěvek >
Katastroficky stav muskatu, 21.5.2019
Přesně tak, důležitější jsou kořeny než to co je nahoře. Obrazí a nějakých vytáhlých šlahounů není snad ani škoda. V truhlících od Lebiše jdou výborně.
Broskvoň - poraďte co dál, 21.5.2019
Mám třetí rok broskvoň / Redhaven / a zdá se mi, že má až moc plůdků. Mám je nechat nebo je lepší je zredukovat?
Papriky 2019, 21.5.2019
A znají na Balkáně netkanou bílou textilii? Jedna z jejích výhod je právě to, že se k tomu nemusí denně běhat a odkrývat... a večer zakrývat.
Papriky 2019, 12.5.2019
Od te doby kdy kdysi davno u Premka Podlahy v TV predstavili netkanou textilii a ja pro ni hned v pondeli jel do Jizerniho Vtelna na ni nedam dopustit.Nemam ale zadny ram, pokladam ji primo na rajcata i papriky, pouzivam jen pouzity 50 cm dlouhy... celý příspěvek >
Rozdíl v názosloví?, 11.4.2019
Moje známá z UH používá jedině přísada pro všechno - i rajčata, papriky atd. Poprvé jsem se jí musel zeptat, co tím myslím. Na Slovensku myslím že mají také priesady...
Pěstování okry (ibišku jedlého), 10.3.2019
Teplomilna, vysit primo na stanoviste-nepresazovat.treba v Turecku jsou toho pytle na trzich.cim bude teplejsi leto tim lip. Jsou to takove jakoby "lusky",jak psano vyse, recepty jiste jsou.je to spis rarita u nas, ze bychom to jedli denne to jiste... celý příspěvek >
Pelargonie - muškáty, 1.3.2019
Hydrogel podle me promuskaty zbytecnost.proti kratochvilovi v prerove nad labem jsou skolky Montano tam je vyber velmi dobry.myslim ze jsem prave ted videl reklamu ze uz maji i e-shop? Za 3 tydny je v lyse n.l. vedle vystava Zemedelec takze se to da... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika