Příspěvky uživatele - 58.200

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prvé marhulky dozreli, 9.5.2019
Vetsina jejich odrud jsou puvodem z Ameriky, ktere jsou low chill (potrebuji jen malou sumu mrazu ke kvetu). Z tech nazvu bude australsky snad jen Trevatt, pac Australie snad donedavna nemela vlastni slechteni merunek. Myslim, ze Milan Fiala mne... celý příspěvek >
Kotouč z přímočaré pily do křovinořezu, 24.5.2018
Potřebuju jednorázově vyžnout nálety, je možné použít do křovinořezu kotouč z maflu. Průměr kotouče i otvoru je shodný s doporučeným kotoučem pro křovinořez, maximální otáčky jsou taky v limitu. Napadá vás nějaký důvod, který by použití bránil?
Pacific Rose, 30.10.2017 Obsahuje fotku
O teto odrude jsem tu nic nenasel, tak jen par radek. Letos jsem sklidil prvnich sest jablek teto odrudy. Jablko je velice sladke, chuti podobne Fuji, ale rekl bych ze jeste aromatictejsi/vonavejsi. Skladovatelnost jsem netestoval, protoze se po nich... celý příspěvek >
Jablka s dlouhou skladovatelností, 12.9.2017
Velice dlouho vydrzi taky u nas malo znamy Goldrush (srovnatelne s Fuji, mozna i dyl)
Harlayne, 16.8.2017
To Farely, Farbaly a Farhial z Drozdina je na myrobalanu. 2 roky zpatky jsem se na ne p. Prazaka ptal a tohle byla jeho odpoved.
Sekačka ABG 485, 18.1.2016
Zdravím, mohl by mně prosím někdo, kdo vlastní tuto sekačku nafotit motor ze strany napojení lanka plynu? Dal sem to po předchozím majiteli nějak do kupy, ale stejně se mi zdá, že tam něco chybí. Zkoušel sem i plán dílů, ale moc moudrý z toho... celý příspěvek >
Nejde protočit motor na sekačce, 31.8.2015
Sekačka je R484 mountfield, přitaženou sem měl hrazdičku, která udržuje motor v chodu, pokud není přitažená, motor zdechne. Pojezdovou spojku sem v tu dobu zaplou neměl.
Nejde protočit motor na sekačce, 31.8.2015
Posekl jsem benzínovou sekačkou kus jeklu v trávě, sekačka se zasekla, trochu se z ni zakouřilo. Nechal sem ji schladnout a zkusil ručně protočit hřídel, ale je úplně zaseklá. Očekával bych, že se ohne klikovka, ale že motor pojede a bude házet,... celý příspěvek >
Tlustý výhon na ostružině, 2.6.2015 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Na ostružině mi vyrazil hodně rychle nový výrazně tlustý výhon (2cm), ostatní rostou postatně pomaleji a jsou tenké. Je to nějaký planý výhon z podnože? Něco jako u angreštu. Jestli ostružina vůbec nějakou podnož má.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika