Příspěvky uživatele - 85.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lístky rajčátek, 8.5.2019
Moc Vám děkuji. Eva
Lístky rajčátek, 8.5.2019
Dobrý den Vladimíre, omlouvám se, že jsem Vás přejmenovala na Jaromíra. Prosím, jestli můžete, poraďte mi ohledně těch rajčátek. Děkuji. Eva
Lístky rajčátek, 8.5.2019 Obsahuje fotku
Posílám foto rajčat z Flóry. Eva
Lístky rajčátek, 8.5.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den, Jaromíre, děkuji za Vaši odpověď. Tyto rajčata jsem koupila na Floře od jedné Polky. Jaká je to odrůda nevím, jelikož nebyly popsané. Včera jsem si koupila nová rajčátka v OBI Pick-a-Joy Cherry Tomato. Mohu tyto rajčátka přesadit do... celý příspěvek >
Lístky rajčátek, 6.5.2019 Obsahuje fotku
Lístky malých balkonových rajčátek se kroutí a začínají mít i tmavé skvrny. Prosím o radu, zda je to nějaká nemoc a zda se rajčátka dají zachránit. Děkuji za každou radu. Eva
Rajčata - plíseň?, 6.5.2019 Obsahuje fotku
Koupila jsem 2 malá balkonová rajčátka. To větší, jsou žlutá a rajčátek je tam spousta. To menší, jsou červená a ještě tam není ani jedno. U obou se listy kroutí a již někde tam jsou tmavé skry. ˇPozná někdo, zda je to plíseň, nebo nějaké jiná nemoc?... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika