Příspěvky uživatele - 20.158

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá kapradina, 6.5.2019
listy jsou dlouhé zhruba 25 cm a vyrůstají jednotlivě z půdy
Neznámá kapradina, 6.5.2019
Dobrý den,  pelyněk ani pivoňka to nejsou. Ptala jsem se prodače v květinářství a ani on nevěděl. Jen mi řekl, že je to kapradina. Pokoším se najít rostinu na internetu a v knížkách a nedaří se. Budu vděčná za jakýkoli nápad, co by to mohlo... celý příspěvek >
Tipy na rostlinky ke garáži, 14.6.2013
nad břečťanem jsem taky přemýšlela, ale chtěla jsem umístit i nějaké rostlinky před, aby se to tam trochu oživilo.-)
Spartan, 9.1.2013
zdravím Nerad Vám beru optimismus, ale Spartan potřebuje středně silné podnože. Na zakrslých podnožích rychle zestárne a plody budou malé. Tato odruda má větší plody, když dobře roste. Na J TE E budete muset Spartana dobře živit jinak vám zakrní.... celý příspěvek >
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 9.1.2013
Zdravím Ano jsem instruktorem ČSZ a rad si s Mirkem povídám a polemizuji o ovocnaření. Je pravdou kdyby se plody degustovaly jenom rozkrájené a třeba i oloupané nebo v moštu byly by možná zajímavé výsledky. Bohužel, ale některé odrůdy a to hlavně... celý příspěvek >
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 9.1.2013
Děkuji za pozdrav Souhlasím s Vašim názorem. Ano jsem instruktor ČSZ a rád s Mirkem polemizuji a povídám si upřímně. Ono psát do Zahradkáře se mi nechce. Tady je to živé a upřímné a člověk tu múže okamžitě reagovat a sledovat kolikrát zajímavý... celý příspěvek >
Plíživá vytrvalost starých odrůd, 9.1.2013
Zdravím Tady nikoho nikdo neodsuzuje ani nepovyšuje. Tady jde pouze o sdělování svých zkušeností a sdělování svého svobodného názoru. Ono zahradkář je také svým způsobem sběratel novinek a objevitel zapomenutých starých dobrých zkušeností po... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika