Příspěvky uživatele - 52.152

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou sekačku do členitého terénu 500m čverečních, 7.9.2020
,,vznášadlové" kosačky sa vyrábajú, nieje to vôbec extra rarita ani novinka... skúste si dať do googlu,,hover mower"
Rycí vidle, 30.6.2020
Kód tých fiskars vidiel je 133481 kupované 9/2016, gardena sa z obrázkov zdá možno lepšia. S gardenou mám skúsenosť, že nemá celkom vhodný pomer cena/výkon - a plasty má skôr horšie - degradujú na slnku - ale môže to byť čo tovar to iná... celý příspěvek >
Rycí vidle, 30.6.2020
Mám Fiskars Xact, rycie veľké. Zdá sa mi, že je tam ešte veľa vecí na vylepšovanie. Zďaleka to nedosahuje tuhosti klasického rýľa, v ťažšej zemine na kameňoch nieje problém ich ohnúť. Napojenie plastovej a kovovej časti by chcelo vylepšiť. Na druhú... celý příspěvek >
Má to cenu?, 22.4.2020
Nedajte sa odradiť. Má to cenu. U nás sa traduje, že zemiaky,,prerobia'' pôdu. Netuším či fakt, ale myslím, si že poriadne prerýľovanie a potom ešte niekoľkokrát v priebehu roka prekyprenie a nakoniec prekopanie pri hľadaní výsledkov dlhodobo... celý příspěvek >
Nový trávník po zimě, 25.3.2020
- ja by som pockal na obdobie kad zacnete kosit, cast burin to neprezije, potom co ide by som riesil rucne, alebo ked chemicky naozaj lokálne (bofix...) - hnojit mozno kludne, koli bezpecnosti mensou davkou ale dbajte nato aby neboli miesta kde... celý příspěvek >
Dají se jíst slimáci?, 13.12.2019
Myslím, že keby boli akýmkoľvek spôsobom požívateľní tak by nejakí aziati našli špeciálny obzvlášt krutý spôsob ako ich konzumovať a urobili z toho kult. Ešte vždy je ale možnosť, že národ ktorý dal svetu Cimrmana zdvihne hodenú gastronomickú... celý příspěvek >
Zemní vrták na sloupky, 22.11.2019
Keď ide o desiatky dier jednoznačne požičať motorový vrták. Nezavrhoval by som aj ručný vrták od fiskarsu. Majú ho fakt hodne dobre vychytaný. Menšie desiatky dier sú bez problémov. Dokonca aj kamene vďaka jeho konštrukcii nie sú neriešiteľný... celý příspěvek >
Jakou sekacku vybrat, 5.6.2019
Keď ide o 200m2 o rovinu ja by som pojazd asi neriešil a skôr by som sa zamyslel na alternatívami. 1. vretenovú - s ňou je možné dosiahnuť absolútne reprezentatívny trávnik. 2. aku - napr. STIHL RMA 339
Tvrdá tráva v trávníku, 22.5.2019
Mám to aj ja, je to výsledok skvelého daru - lacného trávneho semena z poľska. Zmes čo som vysieval mi prijde ako pomsta na zákazníka je to asi zmes tej najjemnejšej kostravy červenej a najhrubšej kostravy trsťovitej. Fotku ani neprikladám, lebo aj... celý příspěvek >
Akumulace tepla v pařeništi, 6.5.2019
objemova tepelna kapacita je v jednotkach kJ / dm^3 * K
Akumulace tepla v pařeništi, 6.5.2019
Feolit ma 0.92 kJ / kg * K a hustou 3.9 kg/dm^3 Voda ma 4.18 kJ / kg * K a hustoru 1kg/dm^3 Objemova tepelna kapacita feolit 3.6 kJ/kg * dm^3 voda 4.18kJ/kg * dm^3 1 Liter feolitu akumuluje troska menej tepla ako 1 Liter vody. Vyhoda... celý příspěvek >
Prepínanie dvoch zdrojov vody pre automatickú závlahu, 19.7.2018
Podla mna najkosher riesenie je tu podzemnu nadrz napustat obecnou vodou ak klesne hladina v nadrzi. Ine riesenia by vyzadovali upravu tlaku obecnej vody, a bolo by riziko kontaminovania keby sa to nejak prepojilo.
Postřikovací pistole, 17.7.2018
Tuto jar som to riesil. Dvakrat som uz bol reklamovat hozelock 2692 z mounfieldu - tvari sa spolahlivo ale po mesiaci sa v mieste kde sa pripaja hadica zlomi - rychlospojka je sice mosadzna ale je zaskrutkovana do tenkeho plastu a tam sa to lame... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika