Příspěvky uživatele - 219.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malé hrozny, 1.5.2019
Prvním rokem, když se mi povede vypěstovat jeden silný výhon, dole alespon 8 mm a více, 1,5 - 2 m vysoký, tak v zimě zakrátím cca 80-90 cm. Druhý rok si můžu dovolit nechat 3 až 4 výhony od vrchu, zbytek odspoda vylamuji. Když se mi to prvním rokem... celý příspěvek >
Johanniter, Cabernet Blanc - zkušenosti, 15.11.2016
Poprosím, v jaké lokalitě ho máte a jestli ošetřujete, jakou chorobu a čím. Ještě mě zajímá, jaký druh půdy je nejvhodnější. Děkuji
Výsadba odrůd révy bronner, souvignier gris, 22.10.2016
S.gris jsem letos na jaře vysadil 75 hlav. Připravil jsem mu slušné podmínky pro růst a tak koncem srpna měly skoro všechny přes 2 m a krásné silné stonky. V zimě zakrátím asi na metr a příští rok nechám na čtyři výhony. Odolnost proti plísni révové... celý příspěvek >
Co Vaše réva 2016, 25.9.2016 Obsahuje fotku
Tak jsem včera sundal Regent- 3 roky starý, necelý 3 kg na hlavu, cukernatost 24 stupňů nm. Velim 200 m.n.m..
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika