Příspěvky uživatele - 177.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Uschlá třešeň, 11.8.2020 Obsahuje fotku
foto
Uschlá třešeň, 11.8.2020
Děkuji Lído, za reakci. Ono opravdu asi sehrálo roli více chyb, když čtu Váš text. Povýsadbový řez uskutečněn nebyl a ta výsadbová jáma nevím jestli tedy byla dostatečná. Močovinu jsem přidával ke kmeni stromu jako spíš pokus o záchranu stromku podle... celý příspěvek >
Uschlá třešeň, 10.8.2020
Dobrý den, prosím o radu. Minulý rok na jaře jsem zasadil třešeň. Docela se chytla. Letos sice vyplodila jednu třešeň, ale listy se začaly zkrucovat a pomalu žloutnout a teď už jsou suché a zkroucené docela. Stromek je sice vystaven celodennímu... celý příspěvek >
Rajčata kvetou za oknem, 30.4.2019 Obsahuje fotku
Děkuji za rady a názory, jsou to žlutá keříčková Minigold - viz obrázek. Ještě mám červené Karla a oranžové Venus a ty jsou nízké, tak akorát, přitom jsou sázené ve stejný den. JInak jsou několik hodin denně za oknem na slunci, pokud svítí, v pokoji... celý příspěvek >
Rajčata kvetou za oknem, 30.4.2019 Obsahuje fotku
Zdravím všechny zkušené pěstitele rajčat a prosím o radu. Letos poprvé jsem se dala do jejich pěstování, semínka zasadila 9. března, mám keříčková rajčata a keříčková balkonová. Ta balkonová jsou nízká, ale ta keříčková už měří přes půl metru. Mám je... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika