Příspěvky uživatele - 186.113

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ostrá tráva, 17.8.2010
Je to ježatka, plevel. Už tady o ní bylo mockrát psano. Dejte si ji do vyhledávače. Hrozně se množí, nenechte ji vysemenit. Nevím kolik ji máte, ale jde docela dobře vytrhávat.
Pokojovka s krásnými květy, 16.8.2010
Nejsem moc znalec květin, ale typla bych to na Sundaville. Mám celou červenou.
Plazivka s barevnými listy, 27.7.2010
Mockrát vám oběma děkuji. Teď ještě najít volné místo, ale do zimy určitě nějaké najdu.
Plazivka s barevnými listy, 27.7.2010
Paní Konvalinko, můžete mi prosím sdělit zda ji máte přes zimu venku a zda ji něčím zakrýváte. Známá mi ji vloni dala a říkala ať ji na zimu dám domů. Mám ji v květináči a na zimu jsem ji dala do sklepa. Jestli je mrazuvzdorná, tak bych ji dala někde... celý příspěvek >
Zasychání vrcholků okurek, 19.7.2010
Já mám okurky pouze venku. To zasychání se u mě dost rychle šířilo. Pozorně prohlédněte ještě nerozvinuté vrcholky, ale ty nepoškozené. Já jsem v poškozených vršcích nic nenašla. Mě z několika vylétl nějaký brouk nebo muška. Po tom postřiku Talstarem... celý příspěvek >
Zasychání vrcholků okurek, 16.7.2010
Díky všem za rady a sdělím vám další poznatky. Včera večer už to zasychání bylo asi na 8. Tak jsem začala prohlížet a zozdělávat i zdravé vršky. Nejméně ze 4 vylétl nějaký brouk. Tak jsem okurky postříkala Talstarem a jsem zvědavá zda to pomůže.Nevím... celý příspěvek >
Zasychání vrcholků okurek, 15.7.2010 Obsahuje fotku
Letos poprvé pěstuji okurky na pletivu. Dělaly mi radost, ale od neděle mám starost. Na jedné okurce jsem objevila zaschlý vršek, listečky drobek povadlé a na některém uplně suchá šedivá skvrna.Okurka vypadá jinak zdravě Nejdříve jsem si myslela, že... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 4.6.2010 Obsahuje fotku
Vážený pane Radku, obracím se na vás znovu s prosbou. Přikládám snad již lepší foto těch parašutistů. Poslala jsem to i na váš email. Podívejte se na ně a zkuste mi poradit, co by na ně zabralo. V tomto počasí jsem na chatě moc nebyla. O víkendu se... celý příspěvek >
Neznáte jméno kytičky?, 26.5.2010
Typuji na záplavák
Malý červ na borovici, 24.5.2010 Obsahuje fotku
Vážený pane Radku, obracím se na vás znovu s prosbou o radu. Červi už začali padat a je jich zase velké množství. Po dlouhém pozorování jsem objevila i brouka, nevím ale zda je to ten, co hledáme. Přikládám několik fotek. V těch dvou truhlikách je... celý příspěvek >
Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 19.5.2010
Pro hosta 155 163 Vážený pane, moc vám děkuji za tento příspěvek. Na chatě mám žlutý mazlavý jíl a vím co dokáže napáchat. Chtěla bych vás poprosit, zda nevíte kde bych těchto informací získala více, nebo zda vyšla nějaká publikace o jílové... celý příspěvek >
Máte už patizony a cukety na záhoně?, 13.5.2010
Já se přiznávám, okurky mám sice už zaseté, ale od včerejška, ale doma v kelímkách. Při tomto počasí se snad ani nedá nic na záhonech dělat. To jsem si myslela, že dám rajčata o tomto víkendu ven, ale to ani náhodou. Má pořád pršet a tak to bude mít... celý příspěvek >
Vermikulit, 11.5.2010
Nemáte zkušenosti s přípravkem Vermikulit, měl by zadržovat vodu. Sestra to viděla v televizi, jak to přidávají ke kytkám, aby zemina tak rychle nevyschla. Já to neznám a nevím jestli to není zas nějaký tahák na peníze, ale mohu se mýlit. Předem... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 4.5.2010
Vážení pánové, Radku i Miloši, děkuji vám moc za snahu zjistit toho parazita. Vloni touto dobou již padali, letos zatím nic. Jestli se objeví, tak se s tím focením budu muset ještě polepšit. Radku, mohu se Vás zeptat odkud jste? Ještě jednou všem... celý příspěvek >
Malý červ na borovici, 3.5.2010 Obsahuje fotku
Při víkendovém zkoumání jsem na jehličí borovice našla spoustu šedočerných broučků. Nevím jestli mají s těmi loňskými červi něco společného. Brouci jsou menší a červi se zatím neobjevili. Jsou asi 1-2 mm velcí, ovální a žijí v jakých si koloniích.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika