Příspěvky uživatele - 81.143

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odruda merunky Pinkcot, 30.6.2019
Oprava: Ne Radka, ale Lejuna.
Odruda merunky Pinkcot, 30.6.2019
Pinkcot sklízím už několik let, ale pořád jsem ji nepřišel na chut. Hodně velké pevné plody, pravidelné sklizně, hodně úrodná, ale aroma nic moc. Z běžně dostupných odrůd třeba Radka je mnohem chutnější, sice menší plody, které nemají tolik "masa",... celý příspěvek >
Úroda meruněk 2019, 13.5.2019
Jediný postřik který dělám pravidelně pokud je to potřeba je proti mrazu do květu, protože jsem v kotlině. Největší problém jsou u nás při zrání včely. Stromy jsou tak obalené, že se k nim nedá ve dne ani přiblížit, natož trhat. To samé u hrušek a... celý příspěvek >
Konec přípravků Magus, Omite a dalších akaracidů (?), 6.5.2019
Mate nekdo zkusenosti s pouzitim pripravku Ortus 5 SC na revu jako nahradu za Omite proti roztocum? Prodava se v baleni 1 l, jestli ma cenu kupovat a nebo ne...
Nadměrná násada plodů ovocných stromů, 30.4.2019
Chemicka probirka plodu. Pouzivaji postrik mocovinou nebo siranem vapenatym v dobe plneho kvetu, pokud se to prezene, nezustane nic. V Anglii thiosiran amonny. Dale pak hormonalni pripravky amid kyseliny, ethefon v Nemecku. V Polsku ATS, Armothin,... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 23.4.2019
ja jsem velkopavlovickou zakurovanim castecne ubranil stejne tak velke rane na ty se tesim loni jich bylo jen par.
Mráz - malé plůdky meruněk, 23.4.2019
Kdyz nezmrznou mohou se nachladit a maji pak opozdeny vyvoj a nebo uplne zakrni a casem upadnou.
Mráz - malé plůdky meruněk, 23.4.2019
A proc ne na myrobalanu? Byvaji tako urody, ze se zda, ze sklizen nikdy neskonci a to nejen na toptaste...
Topfirst poskozeni mrazem?, 18.4.2019
Zadne jine Top ve stejnem miste neomrzly, jen ty velke Topfirsty. Navic mam sady na ruznych stanovistich a tohle se stalo zrovna na kopecku. Skolku Topfirstu mam u potoka, kde bylo minus 4,5 a tam si kvetou jako by se nic nedelo. Jen mne zarazi, ze... celý příspěvek >
Topfirst poskozeni mrazem?, 18.4.2019
Jake mate zkusenosti s nachylnosti teto odrudy k mrazovemu poskozeni kvetu? Resim takovou zahadu. Starsi stromy jsou komplet sezehnute do vysky cca 5 metru. Mlade stromky vyska do 2 metru nejsou poskozeny vubec. Ani stromy ktere mam jeste ve skolce... celý příspěvek >
Postřik proti mrazu, 16.4.2019
Dnes minus 4,5 v 1 m nad zemi, 13 hlavnich ohnu od ktrych jsem rornasel zhave pridaval slamu azadymoval, nezmrzlo vsechno ale je videt poskozene pludky merunek a misty i kvety dalsich peckovin. mrazova kotlina strilky
Po slepicích je h, 8.4.2019
Už jsemrozhodnutý, že pro příště si koupím raději přímo z líhně mladé kuřata, které si doma vychovám a klidně at snášejí třeba za půl roku. Budou aklimatizované na místo i na krmení. Ale jak jsem zjistil, tak někteří velkoprodejci drůbeže... celý příspěvek >
Po slepicích je h, 6.4.2019
Byli jsme kupovat nové slípky. Z toho velkého výběru který na náves přijel jsme si vybrali čtyři a všechny jsou k ničemu. Zajímalo by mě kolik těch slípek bych musel pořídit, aby se aspon jedna vydařila...? Taky máte špatné zkušenosti s... celý příspěvek >
Hraboš, hryzec likvidace, 18.3.2019
Viděl jsem dokument, chytli do zátvoru hryzce chovali ho v domácích podmínkách a sledovali jakou má schopnost poprat se s úkoly, které pro něj připravovali. Je to velice vynalézavé zvíře a nory má v hloubce až 50 cm pod povrchem. Během... celý příspěvek >
Založení ovocného sadu, 18.3.2019
Existují krajové odrůdy, které plodí i bez nutnosti postřiků. Ty ale nejde koupit musí se to vypozorovat a pak doma naštěpovat...
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika