Příspěvky uživatele - 126.114

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čerpadlo s malým výkonem pro kapkovou závlahu, 29.4.2019
nové čerpadlo za "pár korun", klidne kategorie "fontánové" (pro výtlak 1,5 metru), tam by stačilo řádově 50W. nebo variantně se stávajícím čerpadlem použít nějakou "vodárnu", čili tlakovou nádobu. zručný kutil by to jistě dobastlil klidně v kubíkové... celý příspěvek >
Zahrada ve svahu 40°, 25.3.2019
nerad bych byl za chytráka, ale sklon 40°si pravděpodobně pletete se sklonem 40% (22°). sklonu 30°nedosahuje v tuzemských horách žádná černá sjezdovka a ty alpské (daly by se spočítat na prstech) se zpravidla neupravují, protože se na nich... celý příspěvek >
Ví někdo o ryngli/slívě zvané paví oko?, 25.3.2019
paví vejce mám na pozemku čtyři stromy. paseky nad jizerou, cca 620 mnm, jižní svah, chráněno před větrem. je to stará krajová odrůda neznámého původu, roste (a plodí!) do 800mnm. je to samosprašné a pravokořenné. dělá se z toho džem (k... celý příspěvek >
Destilace na polské koloně, zápach výstupu, teploty?, 5.3.2019
Upřesním: na začátku mám kouhout toho "odkalovače" zavřený, po pár minutách kapání kohout otevřu, a ona hadička zpět do kotle má na sobě shybku, čili takový sifonek (v českém, nikoli moravském smyslu toho slova). naivně se domnívám, že metylalkohol... celý příspěvek >
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 1.10.2015
St. Martin a MW-09 mám od loňska, takže teprve rok a samozřejmě bez úrody, ale všichni, kteří měli možnost pokrok sazenic za ten rok vidět, pějí samou chválu, že rostliny jsou luxusní... více budu vědět za rok nebo za dva... 
Soňa - pomoc se švestkou a hruškou, 30.9.2015
dobrý den, jsem naprostý amatér a potřebovala bych navést, jakým způsobem založit "mini ovocný sad". mám malý kousek zahrádky, cca 12-10 metrů, a po kratších obvodových stranách bych ráda vysadila 2+2 švestky a hrušně. Nejraději kombinaci dvou druhů.... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika