Příspěvky uživatele - 21.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Aku zahradna technika, 27.7.2020
Já jsem vsadil na žluté stroje švédské firmy.Mám sekačku, strunovku a rotavátor.Dávejte si pozor i na napětí.Nejdůležitější jsou totiž W, které se počítají A krát volty.Čili třeba 5A je fajn, ale důležité je čím se násobí.18V nebo 48v a to je ten... celý příspěvek >
Kanadské borůvky, kde sehnat, 11.5.2020
Borůvková farma Provodov, Štítná nad Vláří...
Zavlažování broskvoně, 30.3.2020
Já to nechávám v první ze tří mých nádrží už 20 let.
Invaze molic, 27.7.2019
Zkuste postřik rozpuštěnou tabletkou B-komplexu.(babská rada z rádia Brno).Mě to funguje.
Zahradničení - relaxační koníček, 18.6.2019
Na molice funguje postřik rozpuštěnou tabletou B komplex.Babská rada z rádia Brno, vyzkoušeno.
Skřipce na vázání rajčat, 15.5.2019
Já používám elektrikářské stahovací pásky z Lídlu, které se dají rozepnout.
Škůdce kořenů okurek, 29.4.2019
Provedl jste na jaře desinfekci půdy va skleníku dusíkatým vápnem?
PJXP 200 nebo PJGCV 1600, 24.12.2018
XP mám 4 roky.Na podzim schovám do kůlny, na jaře vytáhnu a nastartuju.Žádný problém s biosložkami v benzínu jaho u Hondy.
Co to je?, 16.8.2018
Velice děkuji za identifikaci.Na Wikipedii jsem zjistil, že je to vlastně velmi oblíbená zelenina, takže ho asi sníme.
Co to je?, 16.8.2018
Jak je vidět na obrázku, vytrhnutý je.
Co to je?, 16.8.2018 Obsahuje fotku
Prosím o identifikaci plevele, případně radu, co s ním.Děkuji.
Hrách - neroste, okousané listy a kořínky, 1.6.2018
Listopas, použít karate.
Síran draselný a brambory, 3.5.2018
Nevím jak vy, ale já jsem si Standovy příspěvky přečetl se zájmem a rád.
Co robit aby som mal konecne normalnu cibulu, 31.3.2018
Do písčité půdy je doporučována Všetana.
Líska Lombardská červená, 22.1.2018
Pane Stando, děkuji za velmi inspirativní příspěvek.Jak jsem psal výše, jeden výhon jsem vloni ponechal, s tím, že jej dám dceři.Nějaký další výhon si tedy ponechám i já, abych mohl postupovat podle Vaší rady.Zřejmě jej ale přesadím jinam, protože... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika