Příspěvky uživatele - 244.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jarní škůdci, 28.4.2019
Každoročně na jaře zápasím se záplavou všemožných housenek na vrcholcích rašících výhonů. Jakým způsobem se tam dostávají? Jsou to vajíčka z loňska nakladená hmyzem do pupenů, která se na jaře líhnou, nebo to je výsledek jarního probuzení... celý příspěvek >
Poškozené rašící listy, 28.4.2019
A teď se zeptám - nikdy jsem se s třásněnkou nesetkal, nikdy jsem neměl na třešních takovou paseku. Co se stalo, co bylo jinak, že se letos takto ve velkém objevila? Jak postupovat, abych ji příští rok neměl?
Poškozené rašící listy, 27.4.2019
Nic takového jsem nenašel, ale zkusím ještě pozorněji. Ale velmi sporadicky jsem zaznamenal takovou černou mikročárku, které odlézala pryč, když jsem se jí dotknul. Že by toto bylo ono? Ale fakt jen sem tam po dlouhém hledání...
Poškozené rašící listy, 26.4.2019 Obsahuje fotku
U mě se o žádného škůdce nejedná. Prohlížel jsem pořádně, navíc, jak říkám, se jedná o VŠECHNY listy. Tady na spodní zahradě jsou všechny stromy ok, ale příšerně děravé listy jsou jen na třešni. Poznamenám jen, že na velké třešní, a listy jsou... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika