Příspěvky uživatele - 90.239

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata 2019, 28.4.2019
Zdravím, myslíte že již můžu ve 234 m n. m vysazovat rajčata na záhon? Mám je docela přerostlé, a dnes bych je chtěl dát ven...
Rajčata 2019, 19.4.2019 Obsahuje fotku
Zdravím, letos jsem vysel poslední semena Sladkoje děvočky (5ks) a Něvestushky (5ks). jelikož se podařilo všechny přepykírovat, tak jsem je zkusil zasadit do 10l kýble (asi od tatarky) a nechám na balkóně, kde sluníčko svítí cca od 11:00 do západu...... celý příspěvek >
Už vám leze podzimní česnek?, 17.3.2018
tak na Kladensku česnek sázený někdy koncem listopadu ani jeden venku... Odrůda Benátčan... asi se s ním můžu rozloučit. O 10 m vedle zapomenutý česnek už má asi 10-15 cm. Letos nám nezbyde asi nic jiného než si koupit...
Škůdci, 3.8.2017
...no vypadá to jako Červotoč spížní... :(
Škůdci, 3.8.2017 Obsahuje fotku
Štěnice to nejsou... posílám lepší foto...
Pepíno Gold žloutne, 29.7.2017 Obsahuje fotku
poslední
Pepíno Gold žloutne, 29.7.2017 Obsahuje fotku
pátá
Pepíno Gold žloutne, 29.7.2017 Obsahuje fotku
čtvrtá
Pepíno Gold žloutne, 29.7.2017 Obsahuje fotku
třetí
Pepíno Gold žloutne, 29.7.2017 Obsahuje fotku
druhá
Pepíno Gold žloutne, 29.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, v poslední době mi začali žloutnout listy Pepína...?Netušíte někdo čím by to mohlo bý? Zálivka 1x denně (večer pouze na zeminu), hnojení 1x týdně Krystalonem plod a květ, nebo Krystalonem Gold, sluníčko svítí cca od 10:00 do... celý příspěvek >
Co to je za nemoc rajčat?, 28.7.2017 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuji si na balkóně rajčata a dnes jsem zjistil na dvou rajčatech černé skvrny na spodní části plodů. Nevíte někdo dle přiložené fotky co by to mohlo být...? Bohužel teď nevím jestli to bylo z jedné rostliny...
Postřik, 8.5.2017
nemrzlo. Teplota v noci byla 7 st. soused vedle cca 25m ji má v pořádku...
Postřik, 8.5.2017
...no já jen že mi opadali všechny meruňky... na stromě jich zbylo asi 10... :(
Postřik, 8.5.2017
Dobrý den, nedávno jsem dělal postřik na švestku proti Pilatce švestkové přípravkem Calypso 480SC. Neuvědomil jsem si že v těsné blízkosti mám meruňku. Hrozí nějaké poškození meruňky když byla zasažena? Meruňka již byla myslím po odkvětu... Děkuji za... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika