Příspěvky uživatele - 121.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Angrešt - řezat zelený?, 30.5.2022
Díky. A co když se růst zastavi? Mšice už jsem na rybízech zpozoroval.. A i když na angrešt mi většinou nejdou, tak se to může stát.. Taky se obávám toho, že mi to vylomí nějaký silnější vitr. Tak jestli nakonec nebude lepší to fiknout...
Angrešt - řezat zelený?, 29.5.2022 Obsahuje fotku
Chci se zeptat na věc, která mě už dlouho zajímá a kde jsem nebyl schopen na internetu nic věrohodného dohledat. Na podzim jsem vysadil nový stromek angreštu a docela mě letos překvapil rychlým obrůstáním. Viz foto. Nové zelené výhony už jsou... celý příspěvek >
Ovoce do polostínu, 5.4.2022
Zimolez kamčatský. PeP
Pestovani jednouplodicích jahod, 24.9.2021
Díky. Vysazeno, plody a květy jsem odstranil. Stane se něco, když ustřihnu i listy? Některé mají i 25 cm..
Pestovani jednouplodicích jahod, 18.9.2021
Koupil jsem sazeničky jahod a chystám se je vysadit (vím, pozdě). Sazeničky mají květy i jim už červenají plody, jsou jednouplodící. Mám je vysadit tak jak jsou, nebo mám plody a květy odstranit? Jde mi hlavně o to, aby zakořenily na... celý příspěvek >
Napadené listy rybízu, 11.5.2021
Červený rybiz? Že by mšice? PeP
Jak se postarat o nový černý rybíz, 30.3.2021
No upřímně: osobně kdybych měl mít jenom jeden rybíz, tak tohoto chudáka bych vykopnul a šel bych do zahradnictví koupit pořádnou rostlinu. PeP
Mate uz nekdo rybiz?, 2.6.2020
Omrzlý?
Kamčatská borůvka - schnou plody, 5.5.2020
Tohle na fotkách mi letos udělal mráz. Také to nechápu PeP
Přežije tenhle angrešt sezonu?, 9.3.2020
Obrázek nic moc, ale podle siluety stínu je to pěkný pahýl. Co koupit a někam provizorně zasadit nahradni stromek? Kdyby tenhle odešel, nemusíte čekat. PeP
Aké kríkové alebo stromkové drobné ovocie na tienisté miesto?, 19.2.2020
Zimolez.
Černy jeřab (Aronie), 7.8.2019
Díky za odpovědi. Jdu sebrat první várku a vyzkousim sirup. PeP
Angrešt - usychající větve, scvrkávající se plody, 4.6.2019
Mě to připadá jako americké padlí. Měl jsem to loni na resistentní odrůdě. Úroda fuč, zkráceny výhony, ošetřeno 2x Agro Americké padlí Stop. Letos take ošetřeno a vypadáji dobře i přírůstky i úroda, ale to se může rychle změnit. To padli ať... celý příspěvek >
Rebarbora, ma zmysel z nej vystipkavat zarodky kvetov?, 26.4.2019
Zrovna dneska jsem odrizl 5 kvetu z jedne rostliny. PP
Zimolez kamčatský - stanoviště, 25.3.2019
Ve stínu by se borůvkám nedařilo. P.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika