Příspěvky uživatele - 32.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s odnožemi u jahod, 18.5.2019
Já si právě taky zakládám na kvalitních sazenicích. Tím že je dělám brzo je pomalu sázím na záhon ještě v létě, protože mají obrovskej kořenovej bal a tím mam prvním rokem takový jahody jak vidíte na fotce, prostě nádhera :) V podstatě už za týden... celý příspěvek >
Hokkaido - výběr místa, 17.5.2019
Zdravím, mám obrovské sazenice dyně hokkaido a řeším co s nimi. Bohužel máme s taťkou společnou zahradu a on vysázel na mnou plánované místo patizon. Někde sem četl že pokud se vysází vícero druhů z "tykvovitých" tak že se jakoby smísí pyl nebo tak... celý příspěvek >
Co s odnožemi u jahod, 17.5.2019 Obsahuje fotku
Zdravím všechny pěstitele jahodovníku. Mám takový rozpor v názorech. Jelikož jsou jahody teprve ve vývinu tak řešíme s kamarádem co s odnožemi. Nevíme, zda li je dobré nechávat odnože i ted na začátku když se plody vyvýjejí. Nebo je odstříhat, nechat... celý příspěvek >
Která borůvka brzo kvete?, 16.5.2019
Nevím jak to přesně s tím nakvítáním je ale mě letos Elizabeth (patří k pozdním) tak kvetla jako první. Ono je to asi stejně jedno kdy nakvítají, jde o to že dozrávají později.
Odcházení jahod, 1.5.2019
Za mě dávat jahody do samozavlažovacího květináče není nejlepší nápad, musíte si uvědomit že ty knoty perou tu vodu do té hlíny pořád a ta sazenice pokud nemá vytvořený kořenový bal, tak se prostě v té mokré hlíně utopí. Navíc předpokládám že vám je... celý příspěvek >
Hokkaido - fleky na listech, 27.4.2019 Obsahuje fotku
Zdravim, no nasel jsem na jednom listu flicky žlute barvy. Mam tak 3 tydny stare sazenicky dybe hokkaido. Zadneho skudce jsem nenasel, takze je to bud vyzivou nebo plisen. Proaim poradte.
Borůvka Patriot větve se plazí po zemi, 25.4.2019 Obsahuje fotku
Já mám borůvky druhým rokem (4- leté) a větve vyvazuju abych vytvořil krásnej keř a větve se nemačkaly jedna přes druhou. Po zemi by se uplně plazit neměly, to je tak na nějakou plísen aby chytly.
Odcházení jahod, 25.4.2019
Ta zemina vypadá brutálně přelitá a ne v uplně dobré kondici.. Ted ještě otázka v jakým stavu přišly ty sazenice... Bohužel mi také přišli otřesné sazenice takže zdechlo kolem 50%. Lepší příště použít kvalitní substrát než se pak takhle trápit.
Náhrada kupovanej rašeliny pre čučoriedky, 25.4.2019 Obsahuje fotku
Doporučuju na rašelině nešetřit a kompletně vyměnit zeminu... Do hloubky stačí 30-40 cm protože boruvky nemají kořeny do hloubky, ale do šířky. Co se týče dávání igelitu aby se zamezilo kontaktu s okolní nevyhovující zeminou tak jsem to udělal,... celý příspěvek >
Nejvýnosnější odrůdy kanadských borůvek, 25.4.2019 Obsahuje fotku
Ty nejvýnosnější jsou brány Bluecrop, Chandler nebo i třeba Duke. Já mám odrůdy Bluecrop, Chandler, Elizabeth a Spartan a borůvky má obrovský, ale budu je mít 2. sezonu takže ten potenciál se ještě uvidí. Elizabeth sice nepatří k nejvýnosnějším ale... celý příspěvek >
dotaz-trávník, 30.8.2006
jj uz krasne roste,diky vsem za odpovedi :)
dotaz-trávník, 24.8.2006
Za jak dlouho od zasetí trávy vyrostou první "kousky trávy".Dík za odpověď
Za jak dlouho vyroste nejrychleji trávník?, 17.8.2006
a za jak dlouho asi tak priblizne??
Za jak dlouho vyroste nejrychleji trávník?, 16.8.2006
Za jak dlouho vyroste nejrychleji trávník - do měsíce?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika