Příspěvky uživatele - 109.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání stromů, 25.2.2021
Dle mého neodborného názoru, je potřeba si říct kde chcete mít korunku stromu. Zapěstovat si 3-4 kosterní větve a k tomu přizpůsobit terminál cca pod úhlem 45 stupňů ke kosterním větvím. Takhle jak to máte tažený do výšky tak buď: 1. určit... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 27.8.2020
tož tak já vám moc oběma děkuji, uvidím, mrknu na nějakou bubnovku a zbytek, kde si hraji děcka, zase nejakou elektrickou s bauhausu to vypadá, protože tam jsou záhony a různé překažky a ta malá gardena 32e co jsem měl, stou sem se všude vyhnul.... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 27.8.2020 Obsahuje fotku
Děkuji za reakci všem, Ono je to ošidné, nepotřebuji mít zahradu jako golfové hřiště samozřejmě, ale pokud tráva přeroste, tak ty krtince ani nevidím a když seču křoviňákem vždy na ně narazím. A letošní deštivé počasí nic jiného nedělám, než jen... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku vybrat?, 27.8.2020
ahoj potřebuji poradit, sháním benzinovou sekačku s pojezdem na členitý terén, zahrada v kopci, krtince, stromy, cca 1000 m. Co si myslíte o Vari sekačkách konkrétně Travní sekačka MP1 554 H, má motor od Hondy, plynulá regulace... celý příspěvek >
A je po meruňkách, 1.4.2020
Lelekovice, max teplota -7 Všechny meruňky jsou v prd... Kmeny jsem měl nabílený, zkoušel jsem i Champion proti zmrznutí, vše v pytlu, tak snad možná přístí rok. Člověk by brečel
Jabloň Karneval neroste, zabrzdila se, 25.4.2019
Zdravím, tož dnes jsem se dostal ke stromku. Stromek vytahnout ze země nejde, pokud s tím zakývu, tak trošku se kýve, ale nic víc. Sestřihnul jsem pár větviček, všechny do živýho, ale neroste, obrost žádný, pupeny nic moc.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika