Příspěvky uživatele - 216.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vířivka, 11.3.2020
Jsem mladsi o tricet let a virivku uz nechci ani videt. Tedy tu nafukovaci.  Zkusenosti prachbidne, po dvou letech provozu se docista rozpadla. Zadarmo draha. Jeste ze nikdo neutrpel uraz elektrickym proudem.
Jak vypudit krtka, 15.10.2019
To bohužel mají. Soused napravo má neudržovanou, zpustlou zahradu, soused nalevo trávník a uštěkaného pejska. A my uprostred, mimo trávníku a velké terasy 8 záhonů kde se snažíme pěstovat všechno možné. Záhony zavlažované, spousty žížal. Těm krtkům... celý příspěvek >
Jak vypudit krtka, 14.10.2019
U nás nory po úspěšně odchyceném krtkovi obsazují křečci, a to si člověk nevybere. Krtek všechno podrývá, ničí výsadbu i vzrostlé okurky, křeček zase ožere na co přijde. Ale na rozdíl od krtka se dobře chytá, past Super cat s návnadou slaví úspěchy a... celý příspěvek >
Vietnamská okurka, 11.9.2019
To je lagenárie obrovská, používejte jí stejně jako cukety, mladá se dá jíst jako okurka.
Pestovali jste okru?, 8.9.2019
Zkuste koupit roubovaný lilek Madonna, každý rok z něj sklidím nejméně dvacet velkých plodů, z neroubovaných do deseti. Volně na záhoně nebo velkém květináči. Hannah
Vietnamská okurka, 6.9.2019
Ten bílý film je vosk díky kterému tykev vydrží i rok ve stejné kvalitě!
Pestovali jste okru?, 6.9.2019
Okru jsem zkoušela vysévat několikrát, ale nikdy mi nevzešla. Letos jsem tedy s velkou slávou zakoupila šest rostlin v Brně u Brabce. Cedulka hlásala: okra-ibišek jedlý. Rostlinky byly bujné, květy pěkné, úroda hojná, ALE! Nedalo se to jíst,... celý příspěvek >
Ma vyznam vrublovat /roubovat/ uhorku na tekvicu ked chcem uhorky pestovat vonku v zahrade?, 12.5.2019
Co se týká roubované zeleniny: Rajčata - u mě zbytečně, plodí jak zběsilé i bez roubování, nevidím rozdíl. Okurka - zpočátku ok, rychlý start, ale podnož pravidelně vyrazí a přeroste okurku, místo ní plodí dýně.. Já bych to sice poznala v počátku,... celý příspěvek >
Pozná krtek past?, 24.4.2019
Svatá pravda, do trubkové pasti jsem za 7 let nechytila jedineho krtka, jedině stará známá klešťová past slaví každoroční úspěch!
Pichlava salátovka. Nepoznáte ji někdo?, 19.2.2019
Loni jsem ji pěstovala poprvé, zakoupena pod názvem Southern Delight F1, má to být uznávaná japonská odrůda. V Brně u Brabce měli sazeničky pod názvem dračí okurka, asi to bude stejný typ. Spokojenost veliká, ostatní okurky dávno zkosila plíseň, ale... celý příspěvek >
Ploštice Pozemka obecná? likvidace z pozemku, 3.10.2018
Pozemek prodejte a zůstaňte v paneláku. Hmyz zcela nezlikvidujete ani v novém domě kde je obývák propojený se zahradou.. natož v karavanu uprostřed přírody 🙈 Hannah
Semena z Asie - neklíčí - likvidace na celnici?, 23.3.2018
Já si každoročně vozím semena z Vietnamu, klíčivost je prakticky stoprocentní, převážím je normálně v kufru. Hannah
Jak vypudit krtka, 20.6.2017
Vibrační deska, to zní zajímavě! Jedna z mála věcí co jsem ještě nezkusila! Jen ta cena.. nejlevnější za 8.000 kč..
Jak vypudit krtka, 24.5.2017
Ano, nápodobně :D Nezabral ani karbid, solární plašiče, nejrůznější kuličky a páchnoucí směsi.. Velkou naději jsem vkládala do trubkové pasti, ale zatím žádný úspěch. Proč, to jsem pochopila při odchytu jednoho exempláře do klešťové pasti, byl tak... celý příspěvek >
Jak vypudit krtka, 23.5.2017
Zkusila jsem snad všechny dostupné pasti a odpuzovače tohoto tvora, jedine co občas zafunguje je ta nejlevnejsi klešťová past z Obi za 58kč. Napadlo mě prolít mu chodby směsí pepře a nejostřejší feferonky.. ze zoufalství. Devastuje nám zahrádku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika