Příspěvky uživatele - 115.252

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hydroponie, 15.1.2020
Zdravím všechny. Docela mě nyní uchvátilo výše zmíněné slovo hydroponie. Má někdo z Vás zkušenosti? Četl jsem na kolik ponií se to rozděluje a kolik je různých způsobů. Konkrétně mě uchvátilo sázení do plastových trubek, koukám na... celý příspěvek >
Papriky 2019, 8.8.2019
Tak bych se rád pochlubil jak jsem neposlech rady a tak jsem na ně doplatil. Mně osobně to teda nevadí ale byl jsem dosti překvapen. Po výsadbě paprik do fóliáku jsem si k jedné straně přidal pár odrůd chilli papriček. Včera jsem si šel utrhnout... celý příspěvek >
Copak těm paprikám asi je?, 16.7.2019 Obsahuje fotku
Dobrý den. Papriky se pomale začínají zpamatovávat. Obrášejí nové listy a dostávají zdravější barvu. Půda byla zkypřená a přihnojil jsem trošku hnojivem k regeneraci. Rád bych se ale zkusil dopátrat na dalším záhoně, kde je pár rajčat i... celý příspěvek >
Rajčata - plíseň?, 24.4.2019
 Mám něco obdobného, ale ve těším měřítku, také nevím oč se jedná. Rajčata koupená ze zahradnictví i z Bauhausu. Více druhů rajčat, je to na všech.
Teoretický výnos, 10.9.2018
Tak berme v úvahu teda měření vínoměrem a meření dokvašeného moštu. Tedy jen 100 l kvasu bez jakéhokoli tuhé směsi (pecky slupky nebo jiné).
Pálenka z mrkve, 29.8.2018
S mrkví mám zkušenosti. Klasickou mrkev jsem pošrotoval. Použil jsem 25Kg mrkve na 50 penku. Zbytek dolil vodou. pH se doladilo kyselinou jablečnou a za pár týdnů se jelo pálit. Pití je to zajímavé, ale jednou za čas a v malém množství. Není... celý příspěvek >
Pálenka z datlí (datlová pasta), 28.8.2018
Rád bych se podělil o novou zkušenost. Pálenka z datlové pasty. Celkem 50 Kg datlové pasty a 80 l vody vytvořilo cca 130 l kvas, přidána byla ještě kyselina jablečná pro správné PH. Kvas byl ve 220 l sudu a i tak bylo do 24 hodin hrnečku vař... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika