Příspěvky uživatele - 95.137

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Parkové sázení, 25.4.2019
No výběr stromů dle vzhledu tak i podle toho zda se jim tu bude dařit. Duby tu odjakživa byly a buky tu máme vysazené v lesíku tak 20 let a daří se jim "zatím". Samozřejmě že vzhled hraje roli. Nedám si tam něco co se mi nelíbí 😀. Keře bych... celý příspěvek >
Parkové sázení, 24.4.2019
Děkuji za odpověď určitě se priklanim k anglickému tipu. Chtěl bych použít sazenice které mám z místního dubu letního takže je pravděpodobné že se mu zde bude dařit. Do toho bych chtěl zakomponovat nějaký buk lesní popřípadě červené varianty těchto... celý příspěvek >
Parkové sázení, 23.4.2019
Dobrý den mám u domu pozemek asi 3/4 hektaru louky která nemá dá se říci žádné využití. Dům je dá se říci součástí celého pozemku. Postupně jsem kolem domu začal s oblibou sázet stromy pro stín a jako solitéry v zahradě. Jelikož mám stromy rád... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika