Příspěvky uživatele - 62.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez mladé révy, 23.4.2019
V pořádku, jsem rád že jste odpověděl. zeptám se, co se myslí tím středně dlouhým řezem? Odpočítat 7-8 oček na každém tažni? Nebo každé druhé vyslepit a pak je odpočítat, aby letorosty nerostly tak nahusto? Všechny keře, které mám, bez ohledu na... celý příspěvek >
Řez mladé révy, 23.4.2019
OK, ale to je 50 letý hlava, tam se to dá pochopit, ale my se tady bavíme o tom že chceme porozumnět tomu jak řezat v dejme tomu prvních 2-5 letech a chtěli jsme se dobrat toho jak to bylo myšlené. Teď už je to asi jasné. prostě se postupně navyšuje... celý příspěvek >
Jarní mrazuodolnost pupenů révy, 23.4.2019
U mě, Haná, 230mnm zatím jenom pupeny raší a jsou rozvíjí se pupeny. Můžeš sem prosím dát fotku jak takový pupen s květenstvím vypadá?
Řez mladé révy, 23.4.2019
Takto už tomu rozumím, ale i tak mi to příjde strašně moc, mít 40 letorostů z jedné hlavy, byť prostorově rozděleno do 4 kmínků a několika tažňů... Zvládne to vůbec ta hlava uživit? A z takového počtu letorostů musí být neuvěřitelná násada hroznů...... celý příspěvek >
Motor kosacky brigss strattion pri štarte kope, 23.4.2019
Ten se může dostat jenom do výfuku a tam se při pokusu o nahození spálí. Vyndal jste svíčku a protáčel ji bez ní? Zkontroluj svíčku a filtr jestli jsou čisté. pokud ne, svíčku očisti kartáčem.
Motor kosacky brigss strattion pri štarte kope, 20.4.2019
Stalo se mi to na sekačce když jsem si omylem přechlastal. Zkuste vytáhnout svíčku, párkrát protočit motor šňůrou a zase ji dát zpět. mělo by to jet. Pokud jste při rozdělávání nic nepokazili, tak není důvod aby to nejelo...
Co vaše réva 2019?, 19.4.2019
Díky Marku za odpověď, takto jsem to měl v plánu udělat, nicméně pořád netuším co chtěl kdo říct tím doporučením řez: 30-35 oček na keř, tušíte? Rád bych tomu rozumněl, protože pak budu aspoň vědět jak jednotlivé odrůdy řezat. Někde je to počtem oček... celý příspěvek >
Proti okusu zveri - ochrana revy v lete, 19.4.2019
Mám stejný problém jako tazatel. Každý rok, 6 let po sobě mi vždycky nové výhony sežerou srnky, takže po 6 letech pěstování jsem se dostal k tomu, že min rok jsem poprvé vypěstoval kmínek a tažně. To co by běžně trvalo 2 roky u mě trvalo 6 let. I tak... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 19.4.2019
Ahoj, už 2 roky mám ten 4takt od Dolmaru a jsem velmi rád že jsem do něj šel, vždycky když slyším jak souset tůruje svůj 2T křivoňák, tak bych po něm nejraději hodil kámen. Tichý, minimální vibrace, výkon dostatečný i na náročný terén a hustou trávu,... celý příspěvek >
Co vaše réva 2019?, 19.4.2019
Krystal a Nero už mi na Hané na JZ svahu v 230m raší, včera jsem dovezl od Brad-ika 4 pro mě nové kontejnerované už narašené odrůdy, 2x Talisman, 1x Arkadia, 1x Valjok a 1x Sindikat, tj. celkem 5 sazenic. Všechno to jsou vzrůstné odrůdy. Dneska jsem... celý příspěvek >
Odrůda Talisman, 18.4.2019
Teď už rozumím. Ještě se zeptám, čím a kdy a jak moc hnojit abych nespálil kořeny? Pravidelná zálivka - hlavy mám u domu.
Odrůda Talisman, 16.4.2019
Děkuju za reakci. Neplodným letorostem máte na mysli takový, na kterém není ten rok květ, tj. nebude ani hrozen? Takže je to takové prosvětlování kvůli lepšímu přístupu světla a vzduchu a hlavně aby síla šla jenom do letorostů, kde jsou nasazeny... celý příspěvek >
Odrůda Talisman, 16.4.2019
Zdravím, zasadil jsem letos pár hlav Talismanu, mezi jsem dal odrůdy Nero a Krystal. Jsou to vhodní opylovači vzheldem k termínu kvetení? Pokud ne, jaké jiné rezistentní stolní bílé odrůdy byste doporučil? Dále se chci zeptat, jaké je u RH vedení... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika